Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Kingi yenen adam
Katayı yenen eleman
Feat üzerinden kıyas yapıyorsun iyi hoş da düzleme koyduğun adam Luffy.
350m'lik adamın karşısında bu hale düşebilen bir karakter. Yazarın hikayeyi anlatış şekli bu:d
Hoşunuza gitsin veya gitmesin. Aşağı yukarı 3-4 saatlik bir süreçte karakter 350m'lik tekini yiyip, 4.6b'lik adamı indirebiliyor.
Düzlemi nasıl kuracaksın buradan merak ediyorum:d

Zoro’ya 1 tane saldırı isabet ettiremeyen adam kata indiriyor :hhh: Enma’yla konuşurken bile sıyırdı lan adamı.

Feat üzerinden kıyas yapıyorsun iyi hoş da düzleme koyduğun adam Luffy.
350m'lik adamın karşısında bu hale düşebilen bir karakter. Yazarın hikayeyi anlatış şekli bu:d
Hoşunuza gitsin veya gitmesin. Aşağı yukarı 3-4 saatlik bir süreçte karakter 350m'lik tekini yiyip, 4.6b'lik adamı indirebiliyor.
Düzlemi nasıl kuracaksın buradan merak ediyorum:d
3-4 tane power up aldı,16v1 yaptı, 2 baygınlık 1 ölüm gerçirdi, ömrünün bir kısmını verdi.

Apoo sanhesi tam luffynin dayanıklığı gösterdi. Luffynin bütün sahneleri böyle; luffy vs cracker, luffys vs dof, luffy vs ulti...

3-4 tane power up aldı,16v1 yaptı, 2 baygınlık 1 ölüm gerçirdi, ömrünün bir kısmını verdi.

Apoo sanhesi tam luffynin dayanıklığı gösterdi. Luffynin bütün sahneleri böyle; luffy vs cracker, luffys vs dof, luffy vs ulti...
Aynen 10 küsur saat sağ kol dövüşüne giren adamın dayanıklılığı bu. Hatta dövüşün son bir saatini midesinde delik varken yeni g4 formu açıyor:hhh:Peki dostum. İyi forumlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık