Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Tüm dövüşü taşımış Law'ın nihai atağı sonrası Linlin. Tüm dövüş taşınmış hiçbir şey yapamamış Kid'in nihai atağı sonrası Linlin. Gerçekten müthiş bir fsrk var dikkatli okumamışım hangisi hangisi çok net belli oluyor. :good:

@King çoğunluk şöyle dedi. Böyle dediyle konuşacaksan, her konuda King övme .d azınlıksın.
Law'un vuruşuna baksana şaftı kaymış Kid'den daha etkili duruyor.

Tek ben değilim King savunan başkaları da var ama evet karakter haksızlığa uğruyor bu net. Kid bile iyi kötü daha çok gösterilmiş olabilir bunu hak etmediği halde.

Law'un vuruşuna baksana şaftı kaymış Kid'den daha etkili duruyor.

Tek ben değilim King savunan başkaları da var ama evet karakter haksızlığa uğruyor bu net. Kid bile iyi kötü daha çok gösterilmiş olabilir bunu hak etmediği halde.
Hangisi Law'ın hangisi Kid'in darbesi ? Mangaya bakmak yok hızlı ol :D

Ben bu forumda… son dönemde Kata kadar abartılan bir karakter görmedim… Hadi Kata>King dersin… Kata’nın kral hakisi var anlarım… ama şu saatten sonra Kata>Zoro demek resmen Zoro’yu gömmek için yapılan bir şey… :d

Ayrıca Zoro fanları King’i… Zoro’nun rakibi diye övüyor deniliyor da… Kata’yı öven Luffy fanları adamı hayrına mı övüyor sanıyorsunuz…? Kaksksks

Hacı bunlar Kid'in de haki konusunda bir şey göstermediği gerçeğini değiştirmiyor ama xD
Ya o resmi dalgasına attım niye bu kadar takıldın ki zaten. Dün feitana bilr Kid, Law haki değil meyveyle ön plana çıkan karakterler dedim. Ki zaten Marco da öyle. Bazı karakterlerin yetenek setleri farklı.. millet King'in gücü belli olmadan atıp tutuyordu ondan tığ geçiyorum ben .d

Ya o resmi dalgasına attım niye bu kadar takıldın ki zaten. Dün feitana bilr Kid, Law haki değil meyveyle ön plana çıkan karakterler dedim. Ki zaten Marco da öyle. Bazı karakterlerin yetenek setleri farklı.. millet King'in gücü belli olmadan atıp tutuyordu ondan tığ geçiyorum ben .d
King'in kıyafetinden ötürü zaten haki kullansa bile göremeyiz. MF zamanı bile haki vardı ama çizilmiyordu mesela. İnsanların beklentileri uçuk değildi olması gereken şeylerdi bana göre.

O zaman Marco'nun verdiği hasarı da görmezdik değil mi :D Koka çizince baya bariz belli oluyor komik bahaneler bunlar.
Bahane değil gerçekler. Marco'nun verdiği hasar belli belirsiz bir şeydi zaten. Adam simsiyah giyiniyor nasıl koka görmeyi bekliyorsun. Kılıcını kararttığını gördük zaten buradan bildiği belli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık