Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Elmalarla paklamavaları aynı yere koyuyorsunuz sonra da gelip bir de hikaye anlatıyorsunuz.

Zoro, King'i yener bir lütfücü görürüz niye Zoro yatıyor :oleyo2: Adam rakibini yenmiş ister yatar ister kalkar.
Zoro, Killer'i yener diğer adamın da gittiğini izler gene bir lütfücü görürüz, Zoro neden yatıyor :oleyo2:

Lütfünüz teki yiyor yatıyor, Zoro rakiplerini indiriyor ondan sonra yatıyor aradaki farkı anlayamıyorsanız ben mi anlatacam.

bak mesala buraya adam yatacak, düşmanının olduğunu fark ediyor ve yatmıyor sonrasını biliyorsun değil mi.

Vurdu dediğin yerde bile Lütfü hala dövüşün içinde ve o dövüşe gelmeden önce kendisini hazırlayıp geliyor :hhh:
Lütfünüz tek yiyor yatıyor, Zoro'nun durumu ile alakası yok, Zoro ile olan alakası lütfü yattıktan sonra gelip onu koltuk altına alıp götürüyor olması.

Hala cevap isteyen lütfücülere söyleyeceğim şey de şu.

Yav he he 😘
Hep bir bahanen var Ferit ya. Açlık diyordun adam açlık sahnesi attı Katakuri savaşının en şiddetli kısmı burası ha. Zoro gibi bayılan yok.:D Zoro bayıldı mı harbi bağılıyor öyle anlık değil.:D 1 gecesi gidiyor adamın.

Hep bir bahanen var Ferit ya. Açlık diyordun adam açlık sahnesi attı Katakuri savaşının en şiddetli kısmı burası ha. Zoro gibi bayılan yok.:D Zoro bayıldı mı harbi bağılıyor öyle anlık değil.:D 1 gecesi gidiyor adamın.
Lütfü fanlarına acıyorum yav.

Düşün yani Zoro vs Killer ile Lütfü vs Apo'yu bir tutmaya çalışıyorlar ve bunda ciddiler :hhh:

Olay tek atamamasında diyoruz zaten.:D Hem de 2v1 atarken. Apoo kalktı koşuyordu ortalıkta. İşin ironik yanı 2v1 sonucu yenilen Apoo tek yedi derken, 2v1 dövüş esnasında Page One'ı bir g3 ile saf dışı eden Luffy için Page One'ı tekleyemedi demen. Bu kadar çelişkiyle ben bir cevap görmüyorum. Sadece kendi çapıda eğlenen bir Zoro fanı görüyorum.
“Ryuo’yu iyi kullanmak için herkese karşı kullanıyor” nerden çıktı? Söylemedi hiç onu. Kafa çarpıştırırken kullanmadığı belli. Elephant gun’da niye kullansın?

Yamato’yla dövüşe bakarsak şöyle örnekler var:

İkinci sahne luffy’nin ilk kez ryuo’lu vurduğu yer olabilir. Sıradan yumruğu bile g3’ten sağlam etki vermiş çünkü. Ama bu da kesin değil.
_______

Ryuo’lu g3’ü mangaka Kaido’ya saklamış. Aşağıda kullanmadı onu luffy. Herkes bu hakiyi ilk defa çatıda gördü zoro bile tam bilmiyordu.
G4’ü de açması doğal. “G4’e mecbur kalmış” der gibi yazmışsın da çocuk yakalanmış ordan kurtulmaya çalışıyor. Dof’un ipinden kurtulması gibi bi sahne görecektik.
______
Page one arc boyu dayanıklılığı övülen karakterlerden. Law arc başlarında yaralanabileceği için bulaşmak istemedi. Sanji suit’e güvenerek “savaştan önce sayılarını azaltsak iyi olur” diyerek daldı. Page one sapasağlam savaştaydı bişey olmamış. Yc9 değil bu adam. Genelde daha güçsüz olduğu net ama dayanıklılığı apoo’dan falan yüksektir belki. Law apoo’nun dayanıklılığını övmezdi o kadar.

ayrıca bu adam bayılmadı demişsin. Ulti luffy’i yakaladığında, yamato geldiğinde, luffy’le konuştuğunda ve luffy’i kucaklayıp koşarken nerde bu adam bayılmadıysa?

Drake’e odaklanmış bi adama en güçlü saldırılardan biriyle doğrudan vurmaya tek atma diyorsun. 2-3 saniyede kalkan luffy’e de tek yedi diyorsun. Ama luffy ortalıktan kaybolana kadar yerde yatan adam tek yemedi öyle mi? Bi de suitli sanjinin abana abana vurup bayıltamadığı, tüm arc dayanıklılığı övülen adam anca yc9?
Argümanlarınızdan anladığım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık