Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    445
Zoro'nun Killer'den Luffy'nin de Apo'dan tek yemesi tamamen saçmalık zaten. Böyle saçmalıklar üzerinden değerlendirme yapmakta doğru değil. Luffy Apo'ya tek atar, Zoro'da Killer'a. Mangakanın gerçek savaş izlenimi vermek için yaptığı gereksiz olaylar işte.
Zoro killerden tek yemediği için saçmalık yok, killer ve apooyada tek attı zaten. Luffy, bencede tek yememesi gerekirdi. Dayanıklığına sayalım.

Luffy, yc9a tek atamadı, apooya tek atabileceğinide sanmıyorum. G4 girerse, apooda zurnaya üfler, luffyyi baya zorlar.

Vallahi benim gördüğüm 15 saniyede ayılan Luffy var ki Luffy'nin doğrudan kafasında patlıyor saldırı. Diğerinde ise 1 gece baygın yatan sabah kalktığında nerede uyandığını bilmeyen bir Zoro var. Zoro o süreçte bitkisel hayata girmiş.
Apoonun zurnaya üflemesi 5 saniye:D Saldırıyı bütün vucuda alıyor.
Yendi mi? yendi, ister sabaha kadar yatsın, burdan sana ekmek çıkmaz.

Zoro killerden tek yemediği için saçmalık yok, killer ve apooyada tek attı zaten. Luffy, bencede tek yememesi gerekirdi. Dayanıklığına sayalım.

Luffy, yc9a tek atamadı, apooya tek atabileceğinide sanmıyorum. G4 girerse, apooda zurnaya üfler, luffyyi baya zorlar.
Page one mı bu?

İş anketle olsaydı Lucci'nin fiziksel gücü de Akainu'dan fazla olurdu. Lütfücüler sağolsun :hhh:
Bu yatak ısıtıcının kendi fan kitlesi var. Lütfücülere ihtiyacı yok. Sorsan sağ kol dönüyor bi lütfücü onu asla kabul etmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık