Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    445
Tamamen objektif, king vs kata.
Bunu yazanlar Zoro fanı herhalde? Katakuri'nin trajedisi ağzı büyük olması değil. Canavar olarak görüldüğü için bu yüzden kardeşinin zarar görmesi idi.

Yenildiği karakter zirve güçlerdendir.:D Zoro mu oluyor bu ?: D Zirveye bak 1 dakika kral haki kullandı diye ölüyordu az kalsın.:D

Bir ona bir öbürüne vurmuş da ne olmuş diyorum? Etki yok. Kan olduğu belli belirsiz bir kaç karaltı var. Kınlar Kaido'yu daha çok kanattı. Tutmaya tuttu. Bunu övelim eyvallah da 2vs1 dayak yiyen adamı dayak atmış gibi lanse etmeye de çalışma.
Bak son kez yazıyorum. King'in yeteneği;

Hızını kullandığı zaman çarmendır ateşi sönüyor ve savunması gidiyor. Savunmasını açtığında hızını kullanamıyor. Ve bu adam Zoro'ya ayak uydurmak için bile hızını kullanıp saldırı atıyorken 2v1 dövüşürken Marco'nun hızına yardımlaşarak bile ayak uyduramayan adam ateşini mecbur kapatıcak. Alevi açıkken de gayet hasar yiyor.

Son olarak şunu sorucam siz bir şey yapıp yapamadığını neye göre ölçüyorsunuz ? Katakuri ve Luffy o mızrak yaraları dışında yüzde ufak kan izleri ve çentikler dışında bir şey taşımıyorlardı yani adamın dövüşü çok rahat tamamladığını veya hasarsız olduğunu nereden anlıyorsunuz. Yumruk dövüşleri zaten kesici alet içermediği için kalıcı belirgin etki bırakmıyor. Rakibin inmesine ne kadar kaldığı kendi ağzından dile getirmediği veya son darbeyle düşmediği sürece anlaşılmıyor. Ben bunu cidden anlayamıyorum mesela dalga amaçlı da yazmıyorum nasıl anladığınızı bana da izah edin. Kaido ve Luffy nihai saldırıları atmasa Kaido'nun düşmesine ne kadar kaldığını Kaido'ya bakarak tahmin edebiliyor musun ? Kata dövüşünün son ataklardan sonra dahi daha bitmediği yazılıyordu bölüm yorumlarında. Marco'nun King'e savunma modu açıkken ve 2v1 atarken zarar verip vermediği burada kilit nokta.. Wanoda herkes zarar görüp eşleşme aldı. Sanji, Mariadan dayak yedi, Queen, Marco'dan. Inuarashi, Kaido'dan Jack, Sulong Minklerle 2v1 atarak. Vs. Vs.

Shiryu at hırsızı görünmezken Zoro'ya bir sürü darbe atıp Zoronun bulduğu tek açıkta tek atacağı birisi en güçlü müçlü olmaz ondan en güçlü sağ kol kaptanından yaşı büyük zeka küpü kasıntıların en seksisi ben beckman samadır.

Shiryuu zayıf değil Moria çok güçlü. TByi bölen yumruğunu bi koysa aynı anda tekler Kata ve King'i. ☺
Moria'nın hakkını verene sadece şapka çıkarılır.
BB Marco'yu alırken Shiryu reis geri kalanları dinlene dinlene dövmüş diyorlar @Tiksav Lee
Vista'yı Mf'de tutmasalar Teachi öldürmeye gidiyordu ne Shiryusu.

Her gün fantastik bir şeyler söylüyorsun.
Bu arada Teachi gerçekten öldürürdü anlamında demiyorum, Shiryudan da daha güçsüzdür zaten ama mfde çok efsane bir sahnesi var Teachi görünce çok sinirleniyor saldırmaya gidiyor wb korsanları zor tutuyor kıllı göğüsüyle tam bir alfa. espirisine yazdım ama küçük panel olduğu için aklında kalmamış, işin espirisini açıklayınca da kötü oluyor :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 31)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık