Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Jinbe

Er meydanından kim galip çıkar ?

• Kullanılan toplam oy
    233
Sağ Kollar dediğimiz kişiler İmparatorun en güçlü adamları. O İmparatorladan birisi de Edward Newgate şu Roger Korsanlarıyla denk savaşan tayfanın kaptanı. Bilmiyorum forumdaki sağ kol algısı yerlerde bana göre. Nasıl oluyorda Luffy'nin üçüncü adamı seri sonu Linlinin sağ kolunu kesin alacak güce erişiyor.

Neyse farklı bir sebepten hortlattığım bu konuma tekrar yazayım.Önceden biraz insaflı davranıp orta yüksek arası alır demişim.Kata orta zorlukta fişini çeker balığın.Seri sonundaki haline de yüksek zorluk atar.Jinbei'nin seri sonunda şu anki halinden daha güçlü olacağını düşünen arkadaşlar da doğru düşünüyor da unuttukları olay şu.Kata 12 saatlik bir savaştan çıktı,bm korsanlarının muhtemel kaptanı aynı seviyesinde durmayacak.
Kata şuan düşük, seri sonu orta zorlukta alır.

Normal bir savaşta katakuri alır. Jinbei tank bir karekter bana göre epey dayanır.
Eğer sulak bir yerin yakınında iseler jinebi dahada zorlar katakuriyi ama sonuç değişmez gibi duruyor.

Ortamda çay olduğu halde Jinbei'nin imza istediği Kata.Yanındaki Bege,Pedro ile Luffy'yi durdurmasına engel olamıyor pek de kendisi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık