Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Jinbe

Er meydanından kim galip çıkar ?

• Kullanılan toplam oy
    233
Katakuri adanın dışından geldi yalnız adada değildi. Birisi atmış ortaya hiç dışarı çıkmamışlar diye efsane olmuş.:D
Bu konuda kesin bilgim yok. Orası adalar topluluğu. Başka bir adadan gelmiş olabilir. Eğer tümüyle dışarıdan geldiyse, yani denizlerde dolaşan biriyse söylediklerim yanlış şeyler, özür diliyorum Katafanlardan :üzgünüm: Ama yine de Jinbe alır bence, seviye olarak çok fark yok aralarında ve Jinbe her türlü daha tecrübelidir tahmince.

Kata'nın sadece Oven gibilerle kapıştığı sanılıyor ya çok komik :D Snakeman'la eşit kapışıyor bu adam meyve uyanışı kullanmadan.Hani Dof olunca yeri,göğü inleten uyanış.
Uyanış zaten hep açık ama kullanım şekli farklı bu uyanışın.Saldırabilmek için portal açması lazım yada yukarıdan tavanı falan düşürecek önceden yaptığı gibi.Snakeman'in hızı karşısında portal açma fırsatı bile olmamıştır.Çünkü çok hızlı bunu atlattığımı sanıyordum falan diyor adam.Sonra da koluyla kendini zor savunuyor kaldı ki portal açacak.

Bu konuda kesin bilgim yok. Orası adalar topluluğu. Başka bir adadan gelmiş olabilir. Eğer tümüyle dışarıdan geldiyse, yani denizlerde dolaşan biriyse söylediklerim yanlış şeyler, özür diliyorum Katafanlardan :üzgünüm: Ama yine de Jinbe alır bence, seviye olarak çok fark yok aralarında ve Jinbe her türlü daha tecrübelidir tahmince.
Yok canım Big Mom kaç zamandır üçü bir araya gelmemişti mi kaç zamandır ikisini görmemiştim mi ne diyor öyle bir şeydi. Smoothie ve Katakuri adada değildi yani. O anlama çıkıyor.

Uyanış zaten hep açık ama kullanım şekli farklı bu uyanışın.Saldırabilmek için portal açması lazım yada yukarıdan tavanı falan düşürecek önceden yaptığı gibi.Snakeman'in hızı karşısında portal açma fırsatı bile olmamıştır.Çünkü çok hızlı bunu atlattığımı sanıyordum falan diyor adam.Sonra da koluyla kendini zor savunuyor kaldı ki portal açacak.
Uyanışı nasıl hep açık.Adam Snakeman'e karşı kullanmadı.Kata Snakeman çok hızlı olduğu için o saldırıdan kaçtığımı sanıyordum deyip darbeyi yemiyor,saldırının tekrar yön değiştirip geleceğini düşünmediğinden yiyor.Luffy de o saldırılarının yön değiştirerek daha da hızlandığını söylüyor zaten.Kata sonrasında hıza adapte olup dövüyor.

Adam bunları yapabilecek hıza sahipken uyanışı neden Snakeman karşısında yavaş kalsın.Adam kullanmıyor bariz bir şekilde.

Uyanışı nasıl hep açık.Adam Snakeman'e karşı kullanmadı.Kata Snakeman çok hızlı olduğu için o saldırıdan kaçtığımı sanıyordum demiyor,saldırının tekrar yön değiştirip geleceğini düşünmediğinden yiyor.Luffy de o saldırılarının yön değiştirerek daha da hızlandığını söylüyor zaten.Kata sonrasında hıza adapte olup dövüyor zaten.

Adam bunları yapabilecek hıza sahipken uyanışı neden Snakeman karşısında yavaş kalsın.Adam kullanmıyor bariz bir şekilde.

Uyanışın sürekli aç kapa yapılan birşey olduğunu sanmıyorum.Dövüş esnasında bir kere açtı mı açtı.Şu şekilde dövüşmesi hız ile ilgili muhtemelen.Kapadığı için değil.Çünkü boundman formuna vurmuyor.Onda yanda portallar açılıyordu da hazırlanıp vuruyordu falan geleceği görmesi sayesinde.Zaman alan bir işlem yani.Snakeman bu fırsatı vermiyor.Baksana adam hıza ayak uydurmak için şekilde şekle girmiş en son hızlı döndüğü donut saldırısıyla ancak karşılık vermiş.Sanmam yani öyle göstere göstere rahat rahat uyanış saldırıları kullanabileceğini.Snakeman her yönden saldırıp duruyor çünkü.

İkisi de üç dişli mızrak kullanıyor. Bu da onları silah arkadaşı yapar.
Jinbe'nin Luffy ile denk gidebilecek biri olduğu açık. Katakuri ise önce üstün sorna denk gittiği Luffy'e isteksizlik neticesinde kaybetti.

Jinbe Kata'nın aksine uzun süren savaşlara ve birçok deneyime sahip. Katakuri ailesiyle yaşayan, dünyayı görmemiş biri, Jinbe'nin ise girmediği delik kalmadı. Adam Luffy'den bile kat be kat daha fazla hayat tecrübesine sahip. Kata'yı ağlatır.
Jinbe önce Ace'i ağlatsaydı :gamyon:.

Uyanışın sürekli aç kapa yapılan birşey olduğunu sanmıyorum.Dövüş esnasında bir kere açtı mı açtı.Şu şekilde dövüşmesi hız ile ilgili muhtemelen.Kapadığı için değil.Çünkü boundman formuna vurmuyor.Onda yanda portallar açılıyordu da hazırlanıp vuruyordu falan geleceği görmesi sayesinde.Zaman alan bir işlem yani.Snakeman bu fırsatı vermiyor.Baksana adam hıza ayak uydurmak için şekilde şekle girmiş en son hızlı döndüğü donut saldırısıyla ancak karşılık vermiş.Sanmam yani öyle göstere göstere rahat rahat uyanış saldırıları kullanabileceğini.Snakeman her yönden saldırıp duruyor çünkü.
Uyanış açma dediğim uyanışın özelliklerini kullanma daha çok.Kata'nın her uyanış saldırısı aynı hızda değil bu arada.G4ü uçurmak için oldukça büyük olan yumruklar çıkartıyor, onlar zaman alıyordur muhtemelen.Luffy'nin geleceği görmesinin etkisi de vardır uyanış kullanmamasında.Zangiri Mochi'yi öyle kullanmasının sebebi ekstra hızla daha güçlü olduğundan.Yoksa hıza ayak uydurmak için dönüşmüyor.

Şu panelde bile daha fazla vurup,daha sert vuran Kata.

Uyanışı nasıl hep açık.Adam Snakeman'e karşı kullanmadı.Kata Snakeman çok hızlı olduğu için o saldırıdan kaçtığımı sanıyordum deyip darbeyi yemiyor,saldırının tekrar yön değiştirip geleceğini düşünmediğinden yiyor.Luffy de o saldırılarının yön değiştirerek daha da hızlandığını söylüyor zaten.Kata sonrasında hıza adapte olup dövüyor.

Bu konuda bence de hızdan dolayı uyanış atağı kullanamıyor olabilir. Hıza ayak uydurmak için yani bundan ödün vermek durumunda kalmış olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık