Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Jinbe

Er meydanından kim galip çıkar ?

• Kullanılan toplam oy
    233
Önceden de yazmıştım :D Jinbei Kuri'ye dokunursa sevincinden burası öleceğim yer deyip ölür muhtemelen.Red Hawk'a oha çeken adam zaten bu herif.
su büken jinbeiye de luffy oha çekiyor, demek ki aralarında uçurum var abi...
Çaylak Acei yenemeyen adam mı Doflamingo yenecek ? Lawlığın bu kadarı.
o bilmem kaç sene önceydi kardeş... o zamanlar WBnin adamıydı güncelde Bigmom'ın adamıydı elbet daha çok güçlenmiştir :)

Öncelikle vs konuları açarken zaten fazlaca popüler olan ve bilinen karakterler için bu kadar uzun tanıtım yapmaya gerek yok bence. Samimi söylüyorum vaktinize yazık diye söylüyorum ayrıca konu daha dolu durmuyor bu şekilde.

Bu konunun üzerine kafa yorulacak seviyeye gelmesi için Kata'ya handikap vermek lazım. Denizin ortasında küçücük bir adada olsun dövüş mesela Jinbei denizden sağlı sollu yardırsın. O durumda bile çoğu kişi Kata'nın yeneceğini düşünecektir ama daha mantıklı olur. Bu şekilde Zoro vs Franky'den farksız konu

su büken jinbeiye de luffy oha çekiyor, demek ki aralarında uçurum var abi...
o bilmem kaç sene önceydi kardeş... o zamanlar WBnin adamıydı güncelde Bigmom'ın adamıydı elbet daha çok güçlenmiştir :)
Luffy flashback ile power up alır.Zoro Luffy güçlenince durduğu yerden power up alır.Jimbei de burası öleceğim yer diyerek mi power up alıyor ?

ben sana emsal örnek veriyorum sen bana ne diyorsun :S jinbeinin şaşırması da luffynin ateş üretip önlerini açmasına, keza perospero da şaşırıyor :S çarpıtma yapmayalım pls.
Jinbei'nin şaşırmasının tek sebebi Luffy'nin ateş çıkarması mı peki sence.Şeker duvarı nasıl da tek seferde geçtiğine şaşırmıyordur eminim :D

Jinbei'nin şaşırmasının tek sebebi Luffy'nin ateş çıkarması mı peki sence.Şeker duvarı nasıl da tek seferde geçtiğine şaşırmıyordur eminim :D
evet baksana, hayatında ilk defa alevli bi saldırı görmüş gibi ooh! diye şaşırıyor daha önce içinden magma geçen jinbei :S cidden şu sayfadan jinbeinin red hawka inanılmaz şaşırdığını falan sanıyorsan diyecek bişey yok tabi :T

Bunlar hep ayak. Red hawka oha çeken adam Red hawktan belki 3 güçlü bir saldırı yaparak Bm'yi uçuruyor.

Jinbei'yi küçümseme. Çok güçlü ve dayanıklı bir herif.
Linlin'in o haldeki gücünü gösteriyor işte.Red Hawk Luffy'nin en basit saldırılarından birisi bir zahmet ondan güçlü saldırısı olsun.Kata'nın düz yumruğu red hawkla aynı güçte ona bakarsan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık