Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
Kafeste haki mi var diyorsun?
Öyle demiyorum sadece bir kişi bu noktadan çıkarım yaparak haki var ya da haki olabilir diyebilir diyorum. Haki kullanıcısı olunca meyve gücü doğrudan bedene temas etmeyeceği için kullanılabilir diyedir belki. Yani İpler savunan kişinin elini kesemiyordur haki ile kaplayınca. Sonuçta hakisi oldukça zayıf olan biri de olabilir bu haki kullanıcısı kişi. Çok üstü kapalı bir şekilde demiş. Haki olduğundan değil, haki ile karşı durulabileceğinden de olabilir.

Şimdi ben bu haki bilmeyenler içeri girsinle tellerde haki var arasındaki bağlantıyı çözemedim? Yine kendi kafanızdan seri yazıyormuşsunuz gibi geliyor xd
Kafes sadece meyveden ibaret olsa hakiyle parçalayabilirlerdi. Haki dediğin sey meyveyi aşmanı sağlıyor. Ancak bakıyoruz hakisi olanlar gelsin deniyor. Çünkü haki yüklü kafesi haki sahipleriyle dengeleyecekler ki o kadar kişi toplanıp yavaşlatmayı başardılar.

Olaya bir de tersinden bak neden hakisi olmayan elleşmesin deniyor, misal ben hayvan gibi güçlü olup omuz vursam tutamaz mıyım, demek ki kafes hakisi olmayanları dilimleyip geçiyor. Zoronun dediği gibi hakim senden güçlüyse seni keserim mantığı işte. :)

100 küsür kişi bilemezken ne önemi var? Gönüller bir olsun. Küçükken çok jelibon yemişler oradan bir sempati oluşmuş.

Kafeste haki mi var diyorsun?
Aynen öyle. :)

Ha gayret biraz daha zorlasanız dofi yonko seviyesi olacak hadi dofi fanları başarabilirsiniz.

Bu arada luffy handikaplı felan başlamadı dövüşe. Bege nin kalesinde dinlendi. Ondan sonra party sonrası kaçış şimdi de bu dövüş var.

Ha gayret biraz daha zorlasanız dofi yonko seviyesi olacak hadi dofi fanları başarabilirsiniz.

Bu arada luffy handikaplı felan başlamadı dövüşe. Bege nin kalesinde dinlendi. Ondan sonra party sonrası kaçış şimdi de bu dövüş var.
Doffy istese KK olacak bir karakter. Lakin adamın amacı kaos yaratmak ve Kutsal Bidonların dünyasinı yerle bir etmek başka bir seyle ilgilenmiyor. :)

Diğer yandan Luffy Namiyle konuşcam ayagına pek çok darbe aldı, öncekiler sayılmasa bile bunlar pekala handikap sayılır. :)

Dof fanları şimdi savunmak için elinden geleni yapıyorlar gelecek bölüm luffy G4 açtığında katakuri nin vereceği cevapla susarlar belki :D

Arkadaş Manga'yı tam olarak okumamış kişiler gelip burda yorum yapmasın. Sonra size bir şeyi kanıtlayabilmek için fuzuli bir enerji harcamak zorunda kalıyoruz.

Kafes sadece meyveden ibaret olsa hakiyle parçalayabilirlerdi. Haki dediğin sey meyveyi aşmanı sağlıyor. Ancak bakıyoruz hakisi olanlar gelsin deniyor. Çünkü haki yüklü kafesi haki sahipleriyle dengeleyecekler ki o kadar kişi toplanıp yavaşlatmayı başardılar.

Olaya bir de tersinden bak neden hakisi olmayan elleşmesin deniyor, misal ben hayvan gibi güçlü olup omuz vursam tutamaz mıyım, demek ki kafes hakisi olmayanları dilimleyip geçiyor. Zoronun dediği gibi hakim senden güçlüyse seni keserim mantığı işte. :)

Aynen öyle. :)
Haki logialara ulaşmaya yaramıyor mu tek?Onun dışında sadece sertlik sağladığını biliyordum.Saldırıda saldırı gücünü artırır ve çarpışmada zarar görmemeni sağlar aynısı savunma için de geçerli;zarar almamını sağlar sertleştiğinden.Dofun tellerinin kendi sertliği de olabilir sonuçta .Örneğin bir insan ne kadar haki basarsa bassın elmas madde sertliğine ulaşması çok zordur.Her gördüğümüz sert maddeye hakili bu dememek lazım.Haki basılı olsun ya da olmasın sert bir şeyi bu seride hakisiz zarar vermek mümkün değil mi?Güçlü saldırı gücüne sahip ol .Bu saldırı gücünü ister hakinden edin ister fiziksel gücünden edin ister kullandığın teknikten edin

Bunun dışında neden Hakisi olmayan içeri girsin deniliyor anlamadım

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık