Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
Daha da kata deniyor ya anlamıyorum.Adam ince yılan yumruklarına yenildi yahu yılan yılan tıslamasına gitti.Kkg yememiş adama dayanıklılık biçiliyor birde.Boundmanse hali ortada.Dofta amiral savunması yapacak meyve yok ne yapmasını bekliyorsunuz alacak darbeyi katanın kısa sürede aldığı gibi.Hızlı değil diyorlar o da yanlış culverinden sıyrılıp karşı tekme atıyordu.

Tam Dof lobisini yeniden diriltmişken böyle bir istekte bulunma.:D
Ben anlamam. @Daredewill iddiasının sonuçlarına katlanmalı herkes gibi.:D

@Millennium Wizard

Kafes tekniğini öven sen değildin yani Emre.:D Adamda kendini iyileştirecek tarzda meyve var. O da olmasa Law'ın gammasına ölüp gidecekti. Lütfen kendinden böbrek alıp iyileştirmeden dövüşe devam eden adamlar ile karşılaştırmayın Dof'u.

Luffy nin g4 te kalma süresinin dofy vs sin den sonra arttığı düşüncesi bana yanlış ve mantıksız geliyor şöyke ki luffy g4 ü zaten adada buldu ve bir çok canavara karşı g4 kullanıp orda kapıştı. Şimdi ordaki savaşlarda 20 dk ya kadar geliştirdi de bir dövüştemi 20 dk dan 2 saate çıktı burası sorgulanmalı burda durum da şu bence doffye karşı zamanın az olmasından dolayı hakiyi aşırı bastığını düşünüyorum yani luffy nin dövüşlerde geliştiği doğrudur ama bu gelişimi hep öğrenerek ve zorlanarak yapar ama doffy vs sin de bir şey öğrendiğini düşünmüyorum şimdi soruyorum doffy nin canavar adasında kong gun işlemeyen ve king kong gun ı uygulamak zorunda kaldığı canavardan ne farkı var da luffy doff tan sonra alıyor +100 dk lık g4 te kalma p. upp ını , canavar adasında alırdı zaten alsaydı çünkü düşman benzer demek ki durum böyle değil.Ya luffy bitikti o yüzden 20 dk kullandı yada aşırı bastı hakiyi o yüzden kısa durabildi (ikisi birden de olabilir)

Konu dışına mı çıkayım yani, burası Dof vs Yüce Lufy'den 2 yiyen jelibon konusu.
Arkadaşın vs konusunda Luffy (Snake man) vs Dof'a cevap vermiştin. Şimdiki Snake Man'in Dof'a kaç atacağını sen söylemelisin.:D

@Luffy sama

Luffy'nin Dof karşısında 20 dakka kullanması o sıra tam gücünde olsa 20 dakka kullanırdı anlamını vermiyor evet. Bunu o sırada savunduk. Ben azından 2-3 katı kadar daha kullanabileceğini düşünüyordum o sıra. Çünkü Mangaka Luffy ve Dof'a birbirlerine karşı ikisinin de güçlerinin baya düştüğünü söyletti. Bunu o sıra Doflamingo fanı arkadaşlarımız sadece Dof için öyle olduğunu savunuyordular. Şimdi bunu savunan Dof fanı arkadaşlarımız ayaklarına sıkmış oldular.:D Çünkü Luffy'nin oradan bu yana G4 süresini de 6 kadar artırdığını kabul etmek zorunda kaldılar ya da kalmaları gerekiyor.

Neyse bana göre Mangaka o sıra Luffy ve Dof'u aynı oranda en fazla yarı yarıya güçlerinde bırakmıştı. En azından o sıra Luffy tam gücünde 40-50 dakka kullabilirdi g4'ü. Oradan bu yana g4 süresi bence en az 2 katı kadar arttı.

Son düzenleme:
Ben anlamam. @Daredewill iddiasının sonuçlarına katlanmalı herkes gibi.:D

@Millennium Wizard

Kafes tekniğini öven sen değildin yani Emre.:D Adamda kendini iyileştirecek tarzda meyve var. O da olmasa Law'ın gammasına ölüp gidecekti. Lütfen kendinden böbrek alıp iyileştirmeden dövüşe devam eden adamlar ile karşılaştırmayın Dof'u.
Şu konuda iyileştirme diye çarpıtma artık bin kere oldu.Adam iyileştirme ve restorasyon değil diye kendi ağzıyla söylüyor.Mangaka kare çizmiş ipler organlar arasını bağlıyor köprü görevi görüyor.Utanmadan organ yapıyor diyorlar.Size mi inanacağız manga karesine mi ? ipler organları sarıyor dağılmasın diye köprü gibi bağlıyor.Bu
ilkyardım dediği olay işte.Yara iyileşmedi ölümünü engelledi.

Daha da kata deniyor ya anlamıyorum.Adam ince yılan yumruklarına yenildi yahu yılan yılan tıslamasına gitti.Kkg yememiş adama dayanıklılık biçiliyor birde.Boundmanse hali ortada.Dofta amiral savunması yapacak meyve yok ne yapmasını bekliyorsunuz alacak darbeyi katanın kısa sürede aldığı gibi.Hızlı değil diyorlar o da yanlış culverinden sıyrılıp karşı tekme atıyordu.
Yılan!! korkmuştur belki :artiz:

Kardeşim bi adam akıllı yorum yaz milleti trolleme anladık dof fanı sın abartma 2 yeme falan yok jelibon diye bir şey de yok tartışmanın seviyesini düşürme.
Sen kaç yediğini iddia ediyorsun? Jelibon hakaret mi, onu anlamadım. Sen düşürürken seviye mi kaldı. Az biraz jelibon ye kendine gel. :D Jelibon çocuk bariz 2 net darbeye gitti.

Arkadaşın vs konusunda Luffy (Snake man) vs Dof'a cevap vermiştin. Şimdiki Snake Man'in Dof'a kaç atacağını sen söylemelisin.:D
19 atar diye tahmin ediyorum. Matematiğine gelince snack biraz zayıf kalıyor ama daha seri vurabilir. kkg en temizinden 4 vuruşa bedeldir. Yıpranma gelişme payı derken, 19 gibi bir sayıya ulaştım. +20, -1 yanılma payım olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık