Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
Aslında dövüşün sonucu Doflamingo'nun keyfine göre değişir. Eğer çok uğraşmak istemiyorsa açar kuş kafesini,bir yerde çay içerken Jelibon dilimlenmiş olur.

Dof'un yediği iç organ darbesini Kata yese töbe eder kilisede papazlık yapmaya başlar :bilmem:
Dof kendine acil yardım yapıyor. Ayrıca görece Kata'nın aldığı darbe daha ağır. Doflamingo'nun karın bölgesinde adam akıllı bir iz bile yokken Katakuri'nin o bölge üstünden tır geçmiş gibi duruyordu fandaş.:D

Dof kendine acil yardım yapıyor. Ayrıca görece Kata'nın aldığı darbe daha ağır. Doflamingo'nun karın bölgesinde adam akıllı bir iz bile yokken Katakuri'nin o bölge üstünden tır geçmiş gibi duruyordu fandaş.:D
Kendisi iç organlarının yerine geçmediğini söylüyor, ki mantıklı olan da o. Bence Dof orada %35-40 arası güç kaybetti.

Onun dışında Dof Katakuri gibi adamlar mevzuyken kolay kazanan diye bişiy olmaz.

Fandaş iç hasar o iz olmaması normal, gerçi öncelikle Snake Mod'un hasar verme oranını bilmek lazım. King kong yiyen Dof'un Kata'dan daha dayanıklı olduğunu söylemek yanlış olmaz gibi geliyor bana. Artı şu son vuruşun etkisine bakmak lazım.

Ha sadece dayanıklılığı dövüşü almasına yeter mi orası meçhül, herkes Luffy değil ki her kestiğinde uzasın :bilmem:

Kendisi iç organlarının yerine geçmediğini söylüyor, ki mantıklı olan da o. Bence Dof orada %35-40 arası güç kaybetti.

Onun dışında Dof Katakuri gibi adamlar mevzuyken kolay kazanan diye bişiy olmaz.
Güzel konu olur Dof fanları için, Gamma yemiş Dof vs Mızraklanmış Katakuri bi düşünsünler bence :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık