Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Chainsaw Man

Makima çok büyük kadın. Planını ilmek ilmek işlemiş. Sizler hala yok Denji yok Pawa yok Aki diye ağlayın. Makima taa en baştan beri Poçita'yı elde etmek için Denji'yi baştan aşağı ele almış. Adım adım Denji ile Poçita arasındaki sözleşmeyi feshetmek için gerekeni yapmış. Denji aradan çıkınca Poçita doğrudan Makima'nın eline düşecek. Tabii Poçita'nın olayı ne tam bilmiyoruz. İblislerin cehennemde duydukları sesin kaynağı olması yeterli şimdilik. Makima reyiz başarır umarım. Bir kez olsun hak eden kazansın şu mangalarda, yap bunu Fujimoto-sensei, zaten ancak sen başarırsın bunu.

Güncele geldim ve hala Makima Reis sevdamdan vazgeçmedim. Aki de, Power de ölmeyi hakettiler ve dolaylı yoldan ölümlerine Denji sebep oldu. Makima'nın suçu günahı yok, iblis olmasına rağmen insanlara yardım ediyor. İsme bak be, Hüküm İblisi nedir kral! Ayrıca şunu da ekleyelim; Makima olmasaydı Power ve Denji'yi en başta mıhlamışlardı, yani zaten hayatları Makima'nın elindeydi. Aklıma takılan tek olay Poçi'nin " kapıyı açma " sözü. Neden böyle diyor acaba? Belki cehennemde Hüküm İblisi ve Testere İblisi arasında büyük bir savaş vardır, ikisi de cehennemde öldükten sonra dünyaya gelmişlerdir ve cehennemdeki hayatlarından sadece bu ikisi haberdardır. Hangisi iyi, hangisi kötü bilemiyorum ama Makima şuanlık Reisliğini koruyor. Ayrıca şu da var ki; Power ölse bile cehennemde yine hayat bulacak, belki cehenneme göndermek için öldürdü bunu Makima?

Üye silindi 1004

Güncele geldim ve hala Makima Reis sevdamdan vazgeçmedim. Aki de, Power de ölmeyi hakettiler ve dolaylı yoldan ölümlerine Denji sebep oldu. Makima'nın suçu günahı yok, iblis olmasına rağmen insanlara yardım ediyor. İsme bak be, Hüküm İblisi nedir kral! Ayrıca şunu da ekleyelim; Makima olmasaydı Power ve Denji'yi en başta mıhlamışlardı, yani zaten hayatları Makima'nın elindeydi. Aklıma takılan tek olay Poçi'nin " kapıyı açma " sözü. Neden böyle diyor acaba? Belki cehennemde Hüküm İblisi ve Testere İblisi arasında büyük bir savaş vardır, ikisi de cehennemde öldükten sonra dünyaya gelmişlerdir ve cehennemdeki hayatlarından sadece bu ikisi haberdardır. Hangisi iyi, hangisi kötü bilemiyorum ama Makima şuanlık Reisliğini koruyor. Ayrıca şu da var ki; Power ölse bile cehennemde yine hayat bulacak, belki cehenneme göndermek için öldürdü bunu Makima?
Güncele geldim ve hala Makima Reis sevdamdan vazgeçmedim.
Duvara yumruk attım kolum kırıldı acile gidiyorum. Kusura bakmayın arkadaşlar ve özellikle de Powah hanım efendi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık