Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Chainsaw Man

Bak Makima yüzünden Şıllık Sanji bile kel kaldı dertli dertli sigara içiyor. Kel Sanji bile Makima’dan intikam istiyor. Normalde onun duş sularını lıkır lıkır içecek adam...
O zaman dökülüyorum...
Geçen hafta güncel değildim. Arada tartışma olduğunda başlığa bakıyordum. Şimdi geçmişten güncele gelince Powy'nin Karanlık İblis'inden sonra yaşadıkları Denji&Aki derken geçen haftaki vurulma şeysi o kadar etkilememişti. Şimdi baştan güncele gelince içe bir oturma oluyor doğrusu :/

Hafızamı yokluyorum hani belki hatırlamıyorumdur varsa da ama şimdiye kadar anime manga aleminde makima kancığı kadar büyük bir orrrrtam çocuğu görmedim. Bunun şeytanı bundan utanıyordur

Üye silindi 1004

Hafızamı yokluyorum hani belki hatırlamıyorumdur varsa da ama şimdiye kadar anime manga aleminde makima kancığı kadar büyük bir orrrrtam çocuğu görmedim. Bunun şeytanı bundan utanıyordur
Makima > Ryo > Griffith

Eskiden Ryo ve Griffith en büyük orrrrrtam çocuklarıydı. Allah zeval vermesin Makima yerlerini aldı.

O zaman dökülüyorum...
Geçen hafta güncel değildim. Arada tartışma olduğunda başlığa bakıyordum. Şimdi geçmişten güncele gelince Powy'nin Karanlık İblis'inden sonra yaşadıkları Denji&Aki derken geçen haftaki vurulma şeysi o kadar etkilememişti. Şimdi baştan güncele gelince içe bir oturma oluyor doğrusu :/
Spoiler görselini görünce iyice nefesim kesildi. Patates çuvalı gibi yardı geçti ya kızı, güzelim kızın et parçasından farkı kalmadı et yığınına çevirdi.

Denji'nin iblisini buldum sanırım. Akılsızlık.
Bilincini ve iradesini kendi isteğiyle yitirdi ama bu herhangi bir canlının gönüllü olarak yapacağı bir şey değil. Hele de bizim gibi komplike düşünme yeteneğine sahip bir türe ait bir birey için. Gerçekten ürkülecek de bir şey. Çünkü kendi aklını, iradeni kaybettiğinde başına ne gelecek bilemezsin ve belirsizlik korkunçtur.

Denji çok nadir bir vaka. Kalbini bir iblisle değiştirdi ama iblis bilincini değil, insan bilincini kullanıyor ve çok şaibeli bir durum. Hatta en başta kendi de demişti. Bu gücü çok kullanırsam iblise dönüşürüm diye. Belki de sahiden iblis bilincini ele geçiriyor.
Makima'ya köpekliğin başka açıklaması yok çünkü.

Seriye yeni başladım ve Makima karakteri favorim oldu. Şu tatlılığa bakar mısın, ne güzel sarılıyor.

Denji'ye uyuz olmaya başladım, psikopat sapık.

Şrfsz ya :D

part1 part2 :rolleyes:

Son olarak şunu da ekleyeyim; part1 part2 :utan:

Bunlar 4 bölümden çıkardıklarım, daha neler neler vardır kim bilir. Mangaka efsane ya, çok beğendim seriyi.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık