Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Chainsaw Man

şu seriye kötü diyenler olmuş :S büyük ihtimalle mangaka adayları ve yazar olma hayalindekiler. normal ama yeni nesil eskiyi gömecek tabi.

şu seriye kötü diyenler olmuş :S büyük ihtimalle mangaka adayları ve yazar olma hayalindekiler. normal ama yeni nesil eskiyi gömecek tabi.
Sanırım direkt beni iğnelemişsin ancak benim mangaka olma ya da yazar olma hayalim yok çünkü hali hazırda o işi yapıyorum zaten bunun yanı sıra Chainsawman eski bir seri değil ve de dediğin gibi yeni nesil eskiyi gömüyor kısmı da doğru değil çünkü en sevdiğim serilerin hepsi bayağı eski.

Sanırım direkt beni iğnelemişsin ancak benim mangaka olma ya da yazar olma hayalim yok çünkü hali hazırda o işi yapıyorum zaten bunun yanı sıra Chainsawman eski bir seri değil ve de dediğin gibi yeni nesil eskiyi gömüyor kısmı da doğru değil çünkü en sevdiğim serilerin hepsi bayağı eski.
okunan seriyle b alakası yok o yazılanın :S mngaka mıydın wow ne çiziyonuz

Çıkınca haberin olur zaten de hala bu seriyi beğenmemem ile beni iğnelemeye çalıştığın nokta arasında bağ kuramadım. Benim için her açıdan kötü bir yapım
ordaki iğnelemeyi kötü mü iyi mi aldın bilmiyorum :S şahsen gizli tutacağım ama seriyi kötüleyenler mangaka adayları dediğimde belki de kendi fikirleri olan insanlar beğenmemiş belli demek istedim :S aman neyse, üşenmezsen az açar mısın mesela nesi kötü, kurgusu kötü deyip geçmek yerine mesela örnek verebilirsin bana şu şu yerleri şöyle şöyle kötü diye :S ha tabi vermeye de bilirsin kafana göre

ordaki iğnelemeyi kötü mü iyi mi aldın bilmiyorum :S şahsen gizli tutacağım ama seriyi kötüleyenler mangaka adayları dediğimde belki de kendi fikirleri olan insanlar beğenmemiş belli demek istedim :S aman neyse, üşenmezsen az açar mısın mesela nesi kötü, kurgusu kötü deyip geçmek yerine mesela örnek verebilirsin bana şu şu yerleri şöyle şöyle kötü diye :S ha tabi vermeye de bilirsin kafana göre
Alay ediyormuşsun gibi geldi bana açıkçası.

Her neyse Chainsawman benim açımdan neden mi kötü?

-Karakterlerin birbirleri ile kurmuş oldukları iletişim sonucunda oluşan diyaloglar fazla sığ ve basit.

- Hikaye işleyişi aşırı hızlı,hiçbir durumu mantığa oturtmadan gelişi güzel yazılmış gibi ayrıca olay örgüsü de çok basit pek zeka kullanılmış gibi değil.

-Birkaç vurgulanmak istenen olay paneli dışında çizimler fazlasıyla gelişigüzel,mangaka oturup sadece karalamış sanki.

-Ana karakterin meme ellemek istemesi sonucunda yaptığı şeyler ve seri içerisindeki cinsellik çok yapay ve zorlama.

-Hiçbir karakterin derinliği veyahut özgünlüğü yok o yüzden pek akılda kalıcı değiller bence.

Bunlar gibi birçok neden sayabilirim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık