Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Chainsaw Man

Efsane yorumlar bu mangada da devam ediyor yani anladım. :D

O an Denji'yi niye halletmeyip kanını içirip ayağa kaldırıyor. Var mı mantıklı bir sebebi? Niye direkt halletmedi?
Makima Hanım gücü gereği kendinden aşağı gördüğü iblisleri kontrol edebiliyor. Chainsaw'ı kontrol etmek için onu küçümsemesi gerek. Ancak Chainsaw'ı kendi başına yenmediği için küçümseyemiyor. Şimdi onu kanı ile dirilterek bir de kendisi yenme niyetinde. Kalk ayağa kapışalım diyor en sonda. Öte taraftan Denji'yi aradan çıkardıktan sonra Chainsaw'ı kontrol edecekti yani Denji'ye seni sileceğim demesi de bu yüzden. Denji'yi silecek, Chainsaw'ı yenecek ve dünyaya barış ve sevgi getirecek.

Animesi mi gelecek serinin öyle bir şeyler okudum sanki.Yalnız donsuz Reze'yi ya da zebanilerle yiyişen Çinliyi vs. ne yapacaklar merak ediyorum.Çıksın da izleyelim şu anime sadece manga ile olmuyor...
Anime için birçok haber çıkmış olsa da onaylanmış bir bilgi yok. Eğer gerçekten çıkacaksa 19-20 Aralık tarihlerinde yapılacak olan Jump Festa esnasında açıklanır.

Üye silindi 1004

Derinlerden neler neler çıkıyor... Hepimizin karanlık geçmişini gördüm. :(

Şu serinin animesi çıkmamasına rağmen bu kadar popüler olması çok hoşuma gidiyor. İki hafta gibi sürede 1.4 milyondan fazla kişi izlemiş. Şöyle güzel bir animeyle umarım Op'u falan satışlarda geçer.
OP gibi üçüncü sınıf ve rezil bir işi geçmesine gerek yok. Herkes malın iyisi kim biliyor...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık