Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Cavendish

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 111 64.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 61 35.5%

• Kullanılan toplam oy
    172
Güç olarak değil fakat konum olarak Dressrosa'da Law - Zoro ve Luffy'e yakın gösterilmişti. Kapak fotoğrafı olsun, Dressrosa arc'ında çizilen sahneler olsun. Kendini bu adamlarla bir tutuyordu. Beklenti bir tık yüksekti o yüzden ama iş güce gelince altında kaldı bunların. Arc açısından doğru bir düşman bulamadı ve Dellinger'i tek atmakla geçindi. Robin'in çok rahat durdurması da cabası. Fakat ben yine de güçlü dönmesini bekliyorum. O ışık Barto ve Cavendish'te var. Ayrıca Hakuba olayı baya ilgi çekici. Tekrar görmek isterim.

Bu arada Hakuba'ya sallıyorduk bariyeri nasıl geçemiyor diye ama Oden bile kesememiş o bariyeri. :ehe:

Güç olarak değil fakat konum olarak Dressrosa'da Law - Zoro ve Luffy'e yakın gösterilmişti. Kapak fotoğrafı olsun, Dressrosa arc'ında çizilen sahneler olsun. Kendini bu adamlarla bir tutuyordu. Beklenti bir tık yüksekti o yüzden ama iş güce gelince altında kaldı bunların. Arc açısından doğru bir düşman bulamadı ve Dellinger'i tek atmakla geçindi. Robin'in çok rahat durdurması da cabası. Fakat ben yine de güçlü dönmesini bekliyorum. O ışık Barto ve Cavendish'te var. Ayrıca Hakuba olayı baya ilgi çekici. Tekrar görmek isterim.

Bu arada Hakuba'ya sallıyorduk bariyeri nasıl geçemiyor diye ama Oden bile kesememiş o bariyeri. :ehe:
Bariyerin olayı o ya çok belli değil mi ? Ancak kral hakiyle kalıcı yara alan bedeni yaran saldırı, bariyere çizik atamıyor. Bariyer bir anda birden fazla yerde açılamaması ile kısılmış ama yok edilemez.

Bariyerin olayı o ya çok belli değil mi ? Ancak kral hakiyle kalıcı yara alan bedeni yaran saldırı, bariyere çizik atamıyor. Bariyer bir anda birden fazla yerde açılamaması ile kısılmış ama yok edilemez.
Dressrosa arcında çoğu insan öyle düşünmüyordu ama. Hakubayı çok güçlü görüp bir bariyeri geçemiyor mu diye çok mesaj hatırlıyorum. :ehe:

Güçlü birinin karşısında bariyerin işlevini görünce böyle düşünmeye başladık. Dressrosa arcında bunu desek, bariyer her saldırıya dayanıklı. Yıkılamaz, geçilemez diye. Dalga konusu olurdu. Millet Hakuba bariyeri geçemedi diye yerden yere vuruyordu o karakteri. Hakuba'nın bile bariyeri aşabileceğine düşünenler oldu. :D

Güçlü birinin karşısında bariyerin işlevini görünce böyle düşünmeye başladık. Dressrosa arcında bunu desek, bariyer her saldırıya dayanıklı. Yıkılamaz, geçilemez diye. Dalga konusu olurdu. Millet Hakuba bariyeri geçemedi diye yerden yere vuruyordu o karakteri. Hakuba'nın bile bariyeri aşabileceğine düşünenler oldu.
Saçmaymış Oden sahnesini görmeden önce de böyle düşünüyordum. Elizabello'nun "Yonko devirecek güçte" abartısıyla tanıtılan yumruğu bile bunun göstermek içindi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık