Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Cansız Maddeler ve Şeytan Meyvesi

Ben buna katılmıyorum.Her cansız şeyin ruhu yoktur çünkü.
Nesneyi çok seven birileri olursa ruhu vardır örneğin Luffylerin ilk gemisi gibi.
Roger hiç alakası olmadığı halde dünyada sadece bir kişinin okuyup yazabildiği antik dili nasıl okuyup yazabiliyor, varsa mantıklı bir önermen, seni dinliyorum.

Roger hiç alakası olmadığı halde dünyada sadece bir kişinin okuyup yazabildiği antik dili nasıl okuyup yazabiliyor, varsa mantıklı bir önermen, seni dinliyorum.
Bence ODA'nın yanlış yönlendirmesi o Rayli gidipte Roger oraya kendi yazdı demedi.
ve dikkat çekere Tayfadaki kimse okuyamıyordu dedi ama Nakama demedi.

Belki tayfa ile Robin'in annesi olabilir. Yani başka mantıklı açıklama gelmiyor. Yada Roger Zaman yolcusu felan :ehe:
Bende merak ediyorum Luffysan açıkla bakalım :p

Bu arada aklıma bir teori geldi; Şeytan Meyvelerinin sudan etkilenme sebebi 3. Antik Silahın su ile alakalı bir şey olabileceğini çağrıştırdı. Neden diye soracak olursanız Haki, Meyvelerin antisiydi hatırlarsanız. Zırhlanma Hakisiyle falan vuruluyordu meyve kullanıcılarına. Bu da onla alakalı bir şey olabilir.

Bence ODA'nın yanlış yönlendirmesi o Rayli gidipte Roger oraya kendi yazdı demedi.
ve dikkat çekere Tayfadaki kimse okuyamıyordu dedi ama Nakama demedi.

Belki tayfa ile Robin'in annesi olabilir. Yani başka mantıklı açıklama gelmiyor. Yada Roger Zaman yolcusu felan :ehe:
Bende merak ediyorum Luffysan açıkla bakalım :p
Roger yazdı demesine gerek yok ki. Yazılan şey şu; "Buraya geldik. Metni bulduk ve onun kılavuzluğunda ilerliyoruz. - Gol D. Roger."

Adam adını yazmış en sonuna. Aksi olsa Jolly Roger Korsanları yazardı.

Roger ın her şeyin sesini duyabiliyor olması kendi ruhunun özelliği olduğu kadar cansız nesnelerin sesini duyurmak istemesi ile de alakalı olabilir. Canlılar ve cansızlar iletişime geçemiyor ama sahip oldukları ruhlar uyuştuklarında ortada bir diyalog oluşuyor. Roger o sesi duydu çünkü taşlar onun doğru kişi olduğunu düşündü. Her nesnenin bir ruhu vardır ama bütün varlıkları kapsayabilmek ancak herkese ulaşabilecek canlı bir ruhla mümkün hale geliyor

Benim bu meyve ruhu olayına kafam yattı.

Şimdi bu meyve uyanışı olduğunu duyduk doffyden. Bu uyanış aynı Bleach'da ki bankai uyanışı gibi olmasın?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık