Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Canavar Korsanları, Çokbilmiş'ten Kaçabilir mi?

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    66
Kaido adadaki en güçlü kişidir yüksek ihtimalle ama yenemezler. Satürn zaten Kaido'ya yakın ama güçsüzdür muhtemelen. Seraphimler uçan altılı+Jack gibi tiplere kalın gelir.Üzerine bir de Kizaru var.Kaido tarafının yenmesi imkansıza yakın.

4 seraphim vs 3 yıkımcı + Uçan Altılı + Apoo + Hawkins vs.
Genel olarak Seraphimler daha üstün gelebilir gibi gelsede Seraphimlerin saldırı gücü o kadar iyi değil. Sanji'ye saldırıp zarar verememişlerdi aynı Sanji'yi Queen baya zarar verebiliyordu. Eğer King zayıf noktalarını söyleyip yani ateş yokken hızlı olmaları durumunu ortak bir çalışmayla kazanabilirler.

Burda asıl sıkıntı Kaido vs Satürn + Kizaru
Kaido ne kadar hayvanatta olsa 2'ye 1'de kazanamaz. Yanına Yamato olsa kazanırlardı bence.

Son düzenleme:
Eşleşmelere baktığımda seraphimleri durdurabilecek kimse yok gibi görünüyor, bu çok büyük sıkıntı. Kaido adanın en güçlüsü bile olsa büyükbaşlarla 2v1 atma şansı yok. Ayrıca King ve Queen tüm potansiyellerini ortaya koysalar bile Kizaruyu tutamazlar diye düşünüyorum. Ama Gorosei'nin zamanında ''Tüm askeri gücümüzü kullansak bile Wanoyu işgal edemeyiz'' sözü kafamı kurcalıyor. Bu sözü sadece Wano'nun coğrafi konumuna bağlamak büyük amatörlük olur.
Aramaki ve 6 still kullanıcıları adaya önden girip taşkınlık yaratarak zor olsa bile diğer denizcilerin adaya daha rahat giriş yapmasını sağlayabilirler. Wano'nun sırf coğrafyası yüzünden işgal edilemeyecek olması bana mantıklı gelmiyor. Eşleşmeler çok sırıtsa bile bu söze güvenerek Canavar Korsanları kazanır diyorum. Vardır dedelerin bir bildiği.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık