Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[C-5] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    105
  • Anket kapatılmış .
Ace'in rakibinin Brook olması, sitedeki Ace kapasitesini belirler nitelikte olmuş adeta popülerlikte.

Bir sonraki anketi oy vermeden göremeyelim ve değişiklik hakkı olmasın.
Y-0 konusunu açacağım birazdan orada bununla ilgili anket olacak. Orada da fikrini söylersen sevinirim.

Anketör beyefendi nerede? :artiz:
Benim de işlerim var herhalde :artiz:

anket zaten saat 20:00 de son.
yani bundan sonra boşuna uğraşmayın.
Saat 20:00 deki oylar geçerli kısaca.
Anketler 20.00'dan önce açılmaz kuralı var sadece. Bunun sebebi benim bu saatlerde işimin olması.

Kaç oy kullanılırsa kullanılsın etapta ama oy çekip değiştirme olayı olmasın lütfen artık.
Y-0 konusunda fikrini belirtiesen sevinirim.

Adam o kadar emek veriyor bu anketlere, trollemeyin artık. :/
Sıkıntı yok ya okurken eğleniyorum ben de :D Ama tam anlamıyla adaletli olmuyor o sıkıntı.

Oy değiştirme olmasın birdahaki sefere. Bazı arkadaşlar cıvıtıyor. Oylar sürekli değişince ben
Y-0 konusuna bekleriz efendim :D

3 karakter çıksında değilim ben.Şu an finalde bile kim kazanırsa kazansın bence gerçeği yansıtmayacak tıpkı diğer anketlerde olduğu gibi.Fazla cıvıtıldı.
Final elbette gerçeği yansıtır. Orada kimse oy değiştirmez bu şekilde sanırım :D

@RedTeroR hacı alıntılamıştım seni ama gitmiş sanki. Çok teşekkür ederim :D

@kadir †.
@Kuzan
@Tombe
@NiTian ErXing
Daha önce konuda gördüğüm modları yazdım sadece. :) Anketin kapanma zamanı gelmişse ve ben ortada yoksam siz kapatsanız keşke :gamyon:

SONUÇLAR:

Yarı Finale çıkmaya hak kazanan karakterler:

- Sanji

- Ace

- Brook (Oy eşitliği)

İyi oldu iyi!

Anket ilk açıldığında riske girmemek için tek oy attım. Devamında da sonuca etkisi olmayacağı diğer iki oyu atmadım.
Bir ara şamata ortamını görmek için Brook'a oy attığım doğrudur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık