Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[C-5] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    105
  • Anket kapatılmış .
Oyların yarısı gerçekten favori karakteri olduğu için değil, Ace haterı olduğu için veriliyor. Bu çok bariz. Bu da adaletli yapmıyor oylamayı. Sıkıyorsa tek oy hakkı yapsınlar.
Bilmiyorum şimdi ona bir şey diyemem ben Ace'i severim :D Oy hakkı meselesi böyle başladı haksızlık olmasın diyerekten kaldı malesef. Yoksa haklısın pek sağlıklı değil sistem.

Bilmiyorum şimdi ona bir şey diyemem ben Ace'i severim :D Oy hakkı meselesi böyle başladı haksızlık olmasın diyerekten kaldı malesef. Yoksa haklısın pek sağlıklı değil sistem.
Brook'a oylayan kitlenin çoğundan daha fazla Brook'u sevdiğime eminim. Ama olay favori karakter. Şu forumda favori karakter için tek bir isim olarak Ace diyecek kişi çoktur, ama Brook diyecek bir kişi bile bilmiyorum ben. Bu da sağlıklı bir sonuç vermiyor maalesef.

Brook'a oylayan kitlenin çoğundan daha fazla Brook'u sevdiğime eminim. Ama olay favori karakter. Şu forumda favori karakter için tek bir isim olarak Ace diyecek kişi çoktur, ama Brook diyecek bir kişi bile bilmiyorum ben. Bu da sağlıklı bir sonuç vermiyor maalesef.
Doğrudur. Ben ikinci oyumu verdim Brook'a, tek oy olsa Sanji'ye verirdim kaçarı yoktu.

Son açıklamalara göre Ace ve Sanji'nin çıkması taraftarıyım. Brook oyumu geri aldım, artık anketi kapatabiliriz.

Çıkan adaylar;

* Sanji
* Ace

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık