Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[C-4] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    100
  • Anket kapatılmış .
25 geçe eşitti oylar.Anketin kapanması lazımdı ama kapanmadı sonra eşitlik bozuldu.Ben yapacağımı yaptım :D
Hayır, Eskiye dönüp bakarsan benim "Hmm... yazdığım mesaj ile arkadaşın "5 dakika kaldı" yazdığı mesajı görebilirsin. Ben oyu değiştirip "hmm" yazdım. O zaman sonuç 50-48 idi.
Normalde böyle bir şey yapmayacaktım ama ikisi de çıksın diye saat 8'de bitecek anketi 7:22'de bitirmeye karar verdi anketçi arkadaş Kidd ile Roger çıksın diye, bu nasıl bir yaklaşımdır? Ekşın ve heyacan izlemeyeceksek son dakikalarda ne anladım bu lobicilik işinden :D

Hayır, Eskiye dönüp bakarsan benim "Hmm... yazdığım mesaj ile arkadaşın "5 dakika kaldı" yazdığı mesajı görebilirsin. Ben oyu değiştirip "hmm" yazdım. O zaman sonuç 50-48 idi.
Normalde böyle bir şey yapmayacaktım ama ikisi de çıksın diye saat 8'de bitecek anketi 7:22'de bitirmeye karar verdi anketçi arkadaş Kidd ile Roger çıksın diye, bu nasıl bir yaklaşımdır? Ekşın ve heyacan izlemeyeceksek son dakikalarda ne anladım bu lobicilik işinden :D
Saat 24 geçe eşitlik bozuldu.Sonra yine eşitledik.1 dakika farkla.Yanlış hatırlamıyorsam da dün veya bu sabah dendi 25 de kapanacağı.

Ben o kadar konu hortlattım bu konu alt sıralara düşsün diye adam son 10 dk. kala konuya yorum yazdı:artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık