Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[C-4] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    100
  • Anket kapatılmış .
Roger milletin malına çöken bir eşkiya, bir hırsızdır. Sırf kendi istekleri/çıkarları uğruna insanların nefislerini kullanarak milyonlarca adamın ailelerinden ayrılıp hırsız olmalarına sebep olmuştur. O kadar çok haram mal yemiştir ki kesin cehenneme gitmiştir.
Velhasıl kelam Roger erkektir ama adam değildir!!!
Zaten anketteki herkes mekek bir Roger kötü, hele ki Stussy rahibe terasa.:fool:

Roger milletin malına çöken bir eşkiya, bir hırsızdır. Sırf kendi istekleri/çıkarları uğruna insanların nefislerini kullanarak milyonlarca adamın ailelerinden ayrılıp hırsız olmalarına sebep olmuştur. O kadar çok haram mal yemiştir ki kesin cehenneme gitmiştir.
Velhasıl kelam Roger erkektir ama adam değildir!!!
Korsan serisinde yeterince anormal (iyi,düzgün,haysiyetli) korsan gördüğümüz için bu yorumunu normal karşılıyorum.
Ama korsan serisinde korsan dediğin öyle olmalı ve öyle olmayanlara anormal gözüyle bakılmalı. Velhasıl Roger adam değildir!

Şenks finale kadar rahat yürür. Adamlığın vücut bulmuş halidir.
Kidde süpernovalrın en delikanlısıdır severim.
Roger ise büyük öncü.Herkes onun yancısı ve özentisi seride denizciler dışında.
Bu üçüne gitti oylarım.

%100 olsun istiyorum.:D

Öyle yapıyorum zaten. Shanks fanları da fanı oldukları karakter gibi çok rahat kafadalar. Galiba tek kişi savunmak zorunda kalacam.:(
Şu ama kadar Shanks'ın karşısına çok güçlü rakip çıkarmadığım için böyleler. Yarı finalde karşısına Zoro yada Luffy çıkınca işler değişir biraz :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık