Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[C-3] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    76
  • Anket kapatılmış .
Reiju, Senor Pink.. Üçüncü için Kizaru ve Garp'ta kararsız kaldım daha çok bu yüzden şimdilik dursun.

Adamın saçı başı düzgün bir kere :D Sabaondy de falan verdiği imaj da iyiydi.O yüzden oy alıyor.Kizaru'nun da meyvesi güzel güçlü falan.O da oradan oy alıyor.Başka türlü alamazdı yani :oleyo2:

Adamın paçalarından yalan dolan ve pislik akıyor.Bir de çakma cani falan bu yani.Yok iyiymiş de sonradan böyle olmuş cart curt.Sevilecek hiç bir özelliği yok.Doflamingo tepesine binip hain rocinin yanına yollamasın diye gitmiş şiçi olmuş bir korkaktır kendisi.
Azcık vasfı olsa o çook sevdiği rocinin intikamını kendi alırdı bi ton yalanla luffye yem etmezdi :( Gerçi sengokuya beni D yim diyemi korudu diye ağladı gerizekalı sengoku onu orda öldürecekti :(

Azcık vasfı olsa o çook sevdiği rocinin intikamını kendi alırdı bi ton yalanla luffye yem etmezdi :( Gerçi sengokuya beni D yim diyemi korudu diye ağladı gerizekalı sengoku onu orda öldürecekti :(
Dressrosada işe yaradığı tek şey viola ve rebeccayı kaçırması.Başka elle tutulur hiç bir şeyi yok.Gereksiz kasıntı ve avel karakter

Garp gibi bir karaktersizin aldığı oya bak :fool:

Geçen de biri Law fanı-seveni az diyordu. Öyle bir ezik bile coşturmuş..

Ama...! Monet gibi mükemmel bir alt yapısı olan bir karakterin bu kadar az oy alması. Hatta ancak bir balık kadar oy alması :oops: :alkis::artiz:

Garp'a nasıl bu kadar oy çıkıyor? Başkalarını ezip kendi torunlarını kayırması adalet midir?

Chinjao'nun kafasını göçür, Luffy'nin kaçmasına izin ver. Allah bilir kaç korsanın idamına şahit olmuş ol, sıkıntı olmasın ama torunun söz konusu olunca öldüğünde Akainu'ya dalmaya yelten.

Diğerleri korsan da senin torunların balıkçı mı lavuk?

@Densetsu no Samurai

Fanı değil onlar, üç oy hakkı olunca atmışlar. Ben de üç oy attım ama hiçbirinin fanı değilim. (Kizaru-Dragon-Reiju)

Zamanında henüz Luffy'de g4 yok iken Law vs Luffy açtığımda Law diyen beş-altı kişiydik o kadar söyleyeyim.

Zaman bizi haklı çıkardı. O ayrı mesele :gamyon:

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık