Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[C-3] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    76
  • Anket kapatılmış .
1 - Dragon'un tipi gayet iyi.
2 - Luffy'i kurtarma sahnesi ve tanıtım sahnesi hepsinden iyi.
sadece birinin düz tipini görüp bu denli hayran olabilmek normal bir durum değil yalnız söyleyeyim.

luffy'i kurtarma sahnesi ne ki? havadan bir yıldırım iniyor, sonra bir rüzgar esiyor. sonra herif smoker'ın arkasında beliriyor, çakan şimşekle suratı gözüküyor falan. bu mu cool? hayır o kadar gelmişsin, cool bir şeyler söyle, gözümüzle görelim bir şeyler yap da somut, hayranlıktan ölelim.

buysa eyvallah. ama hayran olma çıtanız epey düşükmüş doğruyu söylemek gerekirse.

Bazı karakterlerin bir sözü ya da tepkisi etkileyebiliyor beni. Mesela Dragon'un kararlı bir biçimde, "Bir gün bu dünyayı değiştireceğim," demesi. Benim gözümde Law'ın tüm sahnelerinden değerlidir.
doğrudur kabul, en azından kendinizce bir sebebiniz var. sadece söylemek istediğim, bir sözü ile bir karaktere bu denli hayran olunabiliyorsa, gerçekten çıtanız biraz düşükmüş. itirazım kesinlikle yok, olamaz.

sadece birinin düz tipini görüp bu denli hayran olabilmek normal bir durum değil yalnız söyleyeyim.

luffy'i kurtarma sahnesi ne ki? havadan bir yıldırım iniyor, sonra bir rüzgar esiyor. sonra herif smoker'ın arkasında beliriyor, çakan şimşekle suratı gözüküyor falan. bu mu cool?

buysa eyvallah. ama hayran olma çıtanız epey düşükmüş doğruyu söylemek gerekirse.
Monet cool?Monet coolsa Dragon abidesi.Cacığı bile yok bu neyin kafası la?

İnsanların neyi beğenip beğenmediğine, neye hayran olup olamayacağına neden bu kadar ısrarla karışıyorsunuz?
Ne demek X'i beğenmek şudur budur. Niye takıntıya dönüştürüyorsunuz bunu? Usulünce laf anlatmak varken niye saldırganca empoze yoluna gidiyorsunuz? Hayat memat meselesi olsa eyvallah.

Usulünce laf anlatmak varken niye saldırganca empoze yoluna gidiyorsunuz?
assla. yanlış anlaşılmasın, insanların fikrini almaya çalışıyorum, onlardan bilmediğim bir şeyleri öğrenmeye çalışıyorum; ki belki ben de fikir sahibi olurum az çok. olabilir yani 850 tane bölüm, gözden kaçabiliyor bazı şeyler. görmemişizdir. anlamaya çalışıyorum sadece.

kırdıysam özür dilerim yine de @Cadis etrama di Raizel.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık