Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[C-3] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    76
  • Anket kapatılmış .

BlackisBack

Aokiji geri çekildikten sonra kizaru en sevdiğim amiral oldu.

garpı çok severim ama MF de ağaç gibi durması ver sadece bir iki yumruk sallaması ace in ölümünü izlemesi beni soğuttu. Bari akainuya bir iki yumruk atsaydı da milletin gönlünü alsaydı. Malesef oyunu Law a kaptırdı

Dragon desen sisteme karşı gelip bu zalım dunyayı yakarım demesiyle oyumu aldı.

En yüksek oranlar Law, Dragon, Garp, Kizaru, Reiju o zaman. Aşağı yukarı eşit derece sevdiğim karakterler var listede. Finale çıkabilecek isimlerden seçerek Dragon, Garp, Kizaru dedim.

@Densetsu no Samurai

Fanı değil onlar, üç oy hakkı olunca atmışlar. Ben de üç oy attım ama hiçbirinin fanı değilim. (Kizaru-Dragon-Reiju)

Zamanında henüz Luffy'de g4 yok iken Law vs Luffy açtığımda Law diyen beş-altı kişiydik o kadar söyleyeyim.

Zaman bizi haklı çıkardı. O ayrı mesele :gamyon:
Oyum boşta kalsa bile atmam :/ Bir de dünya kadar oy almış. Sadece oyun boşta kalmasıyla açıklanacak bir şey değil bu. Oy boşta kalmamış bunlar Law'a karşı boş değil ;)

Hadi o neyse de Garp cidden olmamış. Saymakla bitmeyecek hata üzerine hala Garp. Yazık :(

Law, Jump'un yaptığı son ankette Luffy'e yakındı bayağı. Ben Law'a değil ama Dragon'a şaşırdım. Epey seveni varmış bizim forumda.

R.I.P Senor başgan. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık