Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Buggy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 229 75.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 76 24.9%

• Kullanılan toplam oy
    305
Başlangıçta çok hakkı yenmiş olsa da, Oda hatasını fark edip iade-i itibarını vermiştir, Shichibukai yaparak.

Her ne kadar güçsüz olsa da One Piece'i yüzlerce çocuğa sevdiren karekterlerden biridir. Tıpkı Luffy gibi, Zoro gibi, Arlong gibi. Star TV'de Lastik Çocuk diye animesi çıkıp apar topar yayından kaldırıldığında, birçok çocuk gibi unutamadığım karakterlerden biri olmuştur. Bugün One Piece'e başlamama vesile olup hâlâ takip edebiliyorsam; çocuk aklımla türlü şebekliklerine güldüğüm, eğlendiğim içindir. Aksi halde internetin evimize gelişinde ilk arattığım çizgi film One Piece olmazdı.

Şöyle bir düşününce dragon ball Zden etkilenip oluşturulmuş karakterlerden biri olduğunu farkettim.

Luffy Goku
Zoro Piccolo
Bulma nami
Sanji Yamcha
Krilin Usoop
Androidler(16) franky
Chopper chotzu
Vegata kid
Roshi ray

Benzerliklerinden sonra serideki vizyonunun mr satanı temsil ettiğini kavradım.

Şöyle bir düşününce dragon ball Zden etkilenip oluşturulmuş karakterlerden biri olduğunu farkettim.

Luffy Goku
Zoro Piccolo
Bulma nami
Sanji Yamcha
Krilin Usoop
Androidler(16) franky
Chopper chotzu
Vegata kid
Roshi ray

Benzerliklerinden sonra serideki vizyonunun mr satanı temsil ettiğini kavradım.
Goku ve Bulma hariç söylediklerinin alakası bile yok karakterlerle. Sert abi modu=Piccolo mu yani? Ya da az flörtöz erkekler Yamcha mı direkt?

Hadi onlar falan neyse de Krilin ve Usopp ne alaka akdkfkeldkke

Goku ve Bulma hariç söylediklerinin alakası bile yok karakterlerle. Sert abi modu=Piccolo mu yani? Ya da az flörtöz erkekler Yamcha mı direkt?

Hadi onlar falan neyse de Krilin ve Usopp ne alaka akdkfkeldkke
Nasıl alakası yok hocam yahu.
Piccolo psikopat en güçlü ikinci karakter seri başındaki haliyle düşün bunu. Mizacen Zoro ile inanılmaz benziyor. İkiside canavar olarak anılıyor seride.İkiside yeşil temalı.

Chotzu inanılmaz benziyor tayfa maskotu yine.
Sanjinin yamcha gibi sürekli rezil olması sapıklığı ama yakışıklı bir karakter olması.

Krilin ve Usoop ise seride resmen aynı rolü oynuyorlar. Tıp kıyaslaması veya özellik kıyaslaması olarak düşünme bunu. Mesela piccolonun mizacı+ serideki rolü birebir ayni

Ilk sezonda sinir bozucu bulmustum. Fakat sonrasinda en sevdigim karakterlerden oldu. Kesinlikle cok zeki birisi ve guzel kurgulanmis bir karakter. Usopp gibi itici bir korkakligi yok. Gerektiginde cesarette gosteriyor.
Seride iki gercek korsan var. Birisi BB, birisi Buggy. Ilk baslarda sansi cok kotuiken, su an da sansi donmustur. Zaten CV si cok kabarik birisi. Sadece CV sine baksan direk Yonkou yaparsin :D

Ilk sezonda sinir bozucu bulmustum. Fakat sonrasinda en sevdigim karakterlerden oldu. Kesinlikle cok zeki birisi ve guzel kurgulanmis bir karakter. Usopp gibi itici bir korkakligi yok. Gerektiginde cesarette gosteriyor.
Seride iki gercek korsan var. Birisi BB, birisi Buggy. Ilk baslarda sansi cok kotuiken, su an da sansi donmustur. Zaten CV si cok kabarik birisi. Sadece CV sine baksan direk Yonkou yaparsin :D
Shanks'ın parmağı olduğunu düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık