Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bu Üye Çok Dikkat Çekiyor

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi

Reversi

Nedense Invictus adlı üye dikkat ettiğim bir üye yorumları iyi ama kesinlikle anlaşılması güç bir üye olduğu kesin:D

Soytarii26

Invictus, cagdas, Smoker, Dragon, frtztrk, ch3rl0b11n, Thor, Dattebayo..!, Lovecook Sanji, luffydesper, Tensei, MondeM, ArishiTeRu, Nef-i, RedTeroR, karolla, darkspeed, killz0ne, D-rose, Roronoa Zoro...

Nedenlerini yazamadım şimdi, çok çok iyi de tanımıyorum ama çok dikkat çekiyorsunuz, biraz şeyapın :p

DRAGON: Gerçekten yorumlarıyla foruma kattığı şey büyük bence.Analizleri çok mükemmel hiç bir ayrıntıyı kaçırmıyor.Öyle yorumlar atıyor ki Dragonun yorumunu okuduktan benim mesaj atasım gelmiyor konuya adam her şeyi açıklıyor zaten.

MARCO: Forumda yorumlarını beğenerek okuduğum kişilerden biri.Yorumlarının çoğuna katılırım.

şuan vaktim herkesi tek tek belirtemeyeceğim ama bunlar dışında

cagdas, Smoker,Dattebayo..!,ArishiTeRu,ch3rl0b11n ve daha aklıma gelmeyen bir sürü kişi var

frtztrk: Utangaç, asosyal, tembel ama ballı sevdiğim eleman. Ferit troll olmadığı zamanlarda çok iyidir. Üzerindeki baskı arttığında baskıyla başa çıkmakta zorlanır, kararları her daim başkası alsında sorumluluk bana kalmasın ister. Muhabbeti (trollük yapmazken) çok hoştur.
Bilmiyorum bunu benim cidden sorumluluk anlayışımın ne kadarını düşünerek yazdın ama tek kelime tepkim buna "ayıp". Hani herşeyi geçtim geyik amaçlı bir konuda bana laf sokma çabası veya herhangi bir şekilde eleştirme işine niye girdin orası çok daha muamma. Yorum çok uzundu bir kaç kişi birşeyler paylaşınca merak edip okudum yeni gördüm cevap o yüzden böyle geç kusura bakma.

İkinci olarak modlar konu dışı yazmayın falan demişler -hep eleştiririz ya işini yapmayanları(!)- konu dikkatinizi çeken üyeler son zamanlarda Ilgaz'a cevap vermek dışında hiçbirşey yazmayan ben burada hiçbir yorumda olmamalıyım. 1-2 kişinin Ilgazla atışmamdan bahsetmesi dışında. Sonuç olarak benim bir yıldan fazla tanıdığım(!) insan benim dikkatimi çeken bir üye olamaz ve üstünde kişilik analizi yapmak için doğru konu bu değildir bilmiyorum belki ben ve konuyu açan arkadaş yanlış düşünüyor.

Reversi

Bilmiyorum bunu benim cidden sorumluluk anlayışımın ne kadarını düşünerek yazdın ama tek kelime tepkim buna "ayıp". Hani herşeyi geçtim geyik amaçlı bir konuda bana laf sokma çabası veya herhangi bir şekilde eleştirme işine niye girdin orası çok daha muamma. Yorum çok uzundu bir kaç kişi birşeyler paylaşınca merak edip okudum yeni gördüm cevap o yüzden böyle geç kusura bakma.

İkinci olarak modlar konu dışı yazmayın falan demişler -hep eleştiririz ya işini yapmayanları(!)- konu dikkatinizi çeken üyeler son zamanlarda Ilgaz'a cevap vermek dışında hiçbirşey yazmayan ben burada hiçbir yorumda olmamalıyım. 1-2 kişinin Ilgazla atışmamdan bahsetmesi dışında. Sonuç olarak benim bir yıldan fazla tanıdığım(!) insan benim dikkatimi çeken bir üye olamaz ve üstünde kişilik analizi yapmak için doğru konu bu değildir bilmiyorum belki ben ve konuyu açan arkadaş yanlış düşünüyor.
Biz yanlış düşünmüyoruz.eğer birisine laf sokmak tartışmaksa amaç ya konu aç yada genel sohbetten yaz.düzgün yazmayan forumdan çıksın yorum yazmasın.bu arada bu lafınla gözüme battın cagdaş kardeş:of:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık