Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bu Üye Çok Dikkat Çekiyor

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
@Provision, @meeteor
1 sayfa kadar mesaj silindi, ayrıca son 5 sayfaya bakabilirsiniz. Olay goygoy muhabetine dönmüş. Biz birşey demesek, devam edilecek. Ayrıca metin, bunu sen söyleme rica ederim. Uçmuş gidiyon, hala sınırı kim belirliyor diyorsun. Birçok konuda konu ile ilgili yorumdan çok konudışı yorumlar göze çarptığı için ve bizde uyarı verdiğimiz için göze çarpıyor, keşke böyle bir şeye gerek olmasa. Önceleri konudışı yorumlar istisna idi şimdi yavaş yavaş konu ile ilgili mesajlar istisna olmaya başladı, başlayacak.

Dikkatimi çekenler:
Dragon: İncelemeleri, yorumları ve bakış açısı yerinde. Üslubu gayet iyi ve kendini okutuyor.
Smoker: Yorumlarının seviyesi ve bilgisi gayet iyi.
Hdbfresh: Yardımsever, üşenmeden yardımcı olan ve siteye bilgi güncellemesi ile katkısını esirgemeyen bir arkadaş.
Çerlo: Uzun tahlil ve incelemeler, kendini okutan akıcı yazılarıyla dikkat çekiyor. Yorumları gayet yerinde, ilgi çekici.
Zagreth: Bugüne kadar gösterdiği gelişme ile ciddi manada takdir ettiğim bir arkadaş.
Mystogan: Sempatik mizaç ve kişiliği ile dikkat çekiyor.
Nitian: Mangacı, mungacı bir arkadaş. İlginç bir şekilde hala çeviri grubu ile uğraşıyor. Helal olsun.
cagdas: Anlayışlı ve hoş sohbet biri.
Meeteor: Her ne kadar son zamanlarda kendisini bozmuş olsa da genel olarak sevdiğim, saydığım arkadaşlardan biri.
Ferit: Bu sitede güvenebileceğin 5 kişi say deseler. Biri ferit olurdu. Kendisini sevsem de ve güveneceğim biri olsa da çoğu yorumu sıkıntılı. Yönetici iken ayrı dünyalarda takılan ama üye olduğunda çok çok ayrı diyarlarda dolaşan biri.
Millenium Wizard: Bleach fanı, Op muhalifi. Bilgili, meraklı ve film arşivi geniş bir arkadaşım, dostum.
Reiper: Askerde bile arayıp Toriko'da ne oldu diye merak edip bana zorla Toriko okutmaya çalışan, Op trolü üyemiz.
MOP ve Grandel: İkisi yakın kişiliğe sahip insanlar. Yorumları, yaklaşımları benzer. Grandel biraz daha tahlilci ve olgun bir görünüm çiziyor. Mop'un da hayatı fırtınalı gibi.
Carpediem ve gyjbsch: İlk başlarda farklı hareket eden ve anlaşamadığımız kişiler olsalarda şu an iyi anlaştığımız iyiniyetli bir arkadaşlarımız. Zamanla foruma katkıda bulunacaklarına inancım tam.
Alpamis: Zagreth'in yönetici olmamış hali.
Dattebayo.., Kenpachi, staw-hat, Res, Kaan, Roo: İyiniyeti ve yardımsever arkadaşlar. Haklarında uzun uzun şeyler yazabilirim ama her zaman yardımlarından dolayı kendilerine müteşekkir kalacam.
Despair: Mangayurdu ile ilgili yapılan işlemlerde kendisi ile şimdiye kadar hiç ciddi bi sıkıntı yaşamadım. Bazen farklı düşünceleri ifade etsekte gayet iyi anlaştığım bir arkadaşım.
Ve Brook: Sitede en fazla emeği geçen, 2 ay önce günlerce sitenin düzeltilmesi uğraşıp üşenmeyen ve ara ara konuştuğumuz arkadaş, dostum.
Birçok kişi var amma velakin bürodayımm, dahası da eklenebilir.

Luffydesper diye bir arkadaş vardı. Epey anime izlemiş bir arkadaşa benziyordu. Sağlam animeci diye düşünmüşümdür kendisini o yüzden hep dikkatimi çekmiştir.

Roronoa Zoro

Ben 3-5 aylık üyeyim fakat fazla yorum yapmasamda konuları takip edip hemen hemen hepsini okuyorum ama
@Maru de Dame na Ossan
@meeteor
@Roronoa Zoro
bunlar aşırı her şeyi biz biliyoruz havasındalar durmadan milletle dalga geçiyorlar. Bu üyeler çok dikkatimi çekiyor kötü anlamda.
@Eserovic avatar sağlam. :D
Ben her şeyi biliyorum. Ama şu diğer iki şahısla aynı kefeyi kabullenmiyorum. Zira ben asla troll olmadım.
@Roronoa Zoro henüz bizim seviyemize gelemedi, daha çok yolu var.
Evet, asla sizin seviyenize de gelmeyeceğim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık