Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bu Üye Çok Dikkat Çekiyor

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
Yeni üyelerden en çok dikkatimi çeken Kakumei no hi Sabo idi, 10.14'lük mesaj ortalaması ile forum rekorunu kırar diye düşünüyordum.
Fakat Xagrext 27.97'lik ortalaması ile bütün rekorları altüst etti. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
Adam 2 haftada yıllık çınarları devirdi.

Adam 2 haftada yıllık çınarları devirdi.
İyiki forumda rütbe falan yok yoksa ne suçlamalara maruz kalırdım :/

5.60'lık ortalama ile forumun diline düşmüştüm çok post kasıyorum diye, çok çile çektim ama artık o günler geride kaldı. Yeni jenerasyonun bu durumlara düşmemesi dileğiyle.
En kötü nesilin liderliğini almışım. Anne ben Luffy oldum. :D

Unknown

Manganın çıkmadığı haftalarda yardır gitsin dostum boşver milletin ne dediğini.:ehe:

Sana bir ortamda kötü hatırlansan ne olacak ki?
O zaman insanlara küfür etmeye başla durmadan konularda saçmala sonuçta birşey olmayacak ile aynı mantık.İnsanlar sonuçta seni bu nickle hatırlayacak iyi veya kötü benim söylediğim bu nick ile kötü hatırlanmak yerine hiç hatırlanma..

Visums

Avatarın çok dikkat çekiyor kardeşim :)
Avatar işini sadece eğlendiğim için kullanıyorum ki Shanks ı seviyorsan normaldir :D

Dikkat çekenden ziyade dikkatimi çekenler

Frtztrk: ne yazdı diye merak ederim, ilginç yerlerde ilkginç şeyler yapar. Geçen Ace i savundu :D
Gümüş: yaralı bilgiler paylaşıyor bakarım
Meeteor: eskiden ne yazmış diye bakardım şimdi konuya göre bakıyorum. Adam her yerde:D Ace'i sevse yeter benim açımdan başka sıkıntısı yok
CooL: frtztrk gibi çok ilginç yerlerde ilginç yazılar yazardı gitmiş ama arada okuyordur. Terk edemez kolay kolay:D

Bakmadım konuya ben varmıyımdır diye ama imkan vermiyorum olacağıma :D

Not: bir arkadaş özelden benim dikkatimi çekmişsin diye yazmış. Açıktan söylemeye utanıyor daha kötü oldum şimdi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık