Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bu Üye Çok Dikkat Çekiyor

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
Kaç yıldır buradayım yazın olarak çok aktif olmasam da okur olarak aktifim. Çoğu üye dikkatimi çekiyor bu sebepten mütevellit. Aslında kullanıcı adımı hayalet alsam daha iyi olurmuş. Behzat Ç. De severim hem. Üyeleri de tek tek yazmayayım da 15 kişi vardır rahat der ve vakurla giderim.
Oha ilk kez mütevelliti cümle içinde kullananı gördüm Bülent Ersoydan sonra.Tebrikler.GNCGLSN görse gözleri yaşarırdı safa abimizin :ühü:

Ben her zaman kullanıyorum yahu. :/
Yukarıda yazdıklarına hitaben; evet, başından beri bu nickle üyeyim ve hiç değiştirmedim. :/
Anladım.Ben geçen sene mayıs gibi siteye girmeye ara vermiştim ders durumlarından ötürü o yüzden pek görememişim seni.Daha doğrusu görüyorum da sanki eski üyeymiş nickini değiştirmiş hissi verdin bana iyi bir şey bence bu :)

Smoker: Net.
Dattebayo..!: Fantastik sever, moderatör. :)
Dragon, Çerlo: Yorumlarını kaçırmıyorum bu ikisinin. :cool:
Kisuke Urahara: Ygs yi atlatsın başlar uploada. :good:
emremutlu: Oyun yapacaktı uykusu gelmiş. :artiz:
Red Hair Shanks: Yazıp siliyor ama yardım sever. Slam Dunk ve Hajime no İppo ya kötü dedi. :artiz:
Iron Man: Stark, okumadığı mangayı, izlemediği animeyi kötüleme politikası var. :artiz:
HaticenuRm: Kendisini "korsanfan ne dinliyor" da bulabilirsiniz. ;)
MondeM: Bazı yanlış anlaşılmalara alışmış, çok güzel avatar yapar. ^^ bunu MondeM den kaptım. :D
luffydesper: Nasipse ortak olacaz Sacit le. :cool:
nef-i: hemşehrim. :rolleyes:
Roronoa Zoro: Editör. :artiz: çok kullanıyor.
D-Rose: Kobe. :cool:
Spider-Man: Valla troll değil. Spaydır ve oyun severdir. :D
Ciassou: Foruma her gün giriyor ama çok yorum yazmıyor. Bu adama hep kod yazdırıyorlar. :(

yubashiri çok popülerdi
banlandıktan sonra efsane olarak anılmaya başladı.

benim oyum yubashiriye :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık