Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Breaking Bad (2008-2013)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 66 94.3%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 4 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    70
Galiba 9 sene önce bu aralar final yaptı. Ulan zaman koşturuyor ya.

10 numara diziydi, Hank çok kral adamdı. Ara ara açıp kendimi jesse sanma tribine giriyorum.

O zamanlar BB izlemiyordum. Ama hala daha sınıftaki BB fanı genjlerin heyecanlı heyecanlı konuştuğunu, arada o... skyler diye bağırdıklarını, akıllı tahtada meme'lere baktıkları falan.... Sanki 2 3 sene önce bitmiş gibi.

Zaman cidden korkunç...

Son düzenleme:
Jane-Jesse-Walter olayında kim haklıydı? Jane ölmeyi hak etmiş miydi? Bölümü tekrar izledim ve Walter'ın da haklı olduğu konular da var bence. Jesse'yi aşk kör etmişti, Jane'in de çok aşık olduğunu düşünmüyorum ama ölmeyi hak edecek bir şey de yapmadı tabii.

Jane-Jesse-Walter olayında kim haklıydı? Jane ölmeyi hak etmiş miydi? Bölümü tekrar izledim ve Walter'ın da haklı olduğu konular da var bence. Jesse'yi aşk kör etmişti, Jane'in de çok aşık olduğunu düşünmüyorum ama ölmeyi hak edecek bir şey de yapmadı tabii.
Jane zaten bu gidişle er yada geç ölürdü bence. Walter o an orada olmasaydı yine aşağı yukarı aynı olaylar olurdu. Ama dönüp bakınca Jane'de cidden ölmeyi hak edecek kadar kötü bir şey yapmadı. Walter'ın orada onu yapması doğru olmasa da, Jane olduğu sürede Walter ve Jesse ilişkisi iyi bir yere gitmeyecekti. Walter, ikisini ayırmayı deneyebilirdi ama Jesse'de bunu anlayacak akıl olmadığı için Walter'ın o an öyle bir hareket yapması normal bence.

Diziye tekrardan başladım ilk sezon ilk bölümden. Nedense aşırı sıkıcı gelen ilk sezon bile şu an sıkmıyor beni her saniyesi ve dakikası değerli benim için normalde izlediğim şeyleri 2.defa izleme huyum yoktur ama bu diziyi daha iyi anlamak için tekrardan izlemenin ne kadar önemli olduğunu anladım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık