Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Boundman vs. Snakeman

Hangisi yener

• Kullanılan toplam oy
    82
Boundman gücü ve savunmasıyla öne çıkmışken snakeman hızı ve tahmin edilemezliği ile öne çıkmış bir form. Boundman güç konusunda öndedir muhtemelen ama snakemanda çok hızlı ataklar olduğu için aralarında pek fark yoktur hasar verme konusunda. Hız konusunda ise snakeman önde. Yani aralarında pek fark yok gibi. Biri hızlı ve çevik kişiler için kullanılırken diğeri yavaş ve tank kişiler için kullanılır. İkisi bir şekilde kapışsa snakeman alır gibi ama.

Snakeman hız ve rakibi şaşırtma konusunda daha üstün. Boundman saf güç olarak daha üstün duruyor. Savunma olarak da bence Snakeman daha üstün. Hız aynı zamanda savunmadır. Daha kalıplı olması Boundman'i daha sağlam yapmıyor.

Bana kalırsa Luffy güçlü olan kazanır mantığında olan bir karakter olduğu için Katakuri'ye kadar hep boundman kullandı aynı şekilde de Kaido gibi bir hayvana da anca Boundman'le karşılık verebileceğini düşündüğü için bu tercihte bulundu. Ne zaman Katakuri'ye karşılık verememesinin güç değil hız olduğunu farketti o zaman Snakeman kullandı.
İkisi de Luffy'ye hem hız hem de saldırı olarak büyük bir gelişme sağlasa da Boundman ağır, vurdu mu oturtan darbeler indirme, Snakeman ise hızlı ve kaçması zor darbeler indirme üzerine odaklı bir dönüşüm.
Bu konuda da mantıken Boundman daha iyi savunma, Snakeman ise daha iyi sıyrılma üzerine gelişme sağlıyor da olabilir. Böylece Snakeman Boundman'in saldırılarından kaçabilirken, Snakeman'den darbe aldıkça Boundman'nin savunması düşecektir.
Snakeman daha öndedir.

En özet şekliyle; Katakuri'nin Boundman'i dövdüğü gibi Snakeman de Boundman'i dövebilir.

Son düzenleme:
Boundman Kaido gibi bir adamı sırt üstü yatırıp gökteki yıldızları seyrettirdi.Ayıldım dedi adam.Snakeman aynı şekilde yıkabilir mi ? Benim cevabım hayır.

Mangaka 3 novayı en güçlü imza saldırılarıyla çizerken Luffy'e Boundman formunu açtırdı.King Kong Gun o formda yapılıyor.Elindeki en iyi saldırı ve savunma Boundman formunda olduğundan adam ona geçiyor basitçe.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık