Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Seri yeni bir karakteri ve onun çevresindekileri konu aldığı için böyle bir durum ne yazık ki kaçınılmazdı.Boruto ön plana çıksın diye Naruto'nun gücünün düşürülmesi gereğinde fazla olsa bile.
Olan gücü tutup boruto kawakiyi ondan güçlü hale getirebilirdi narutodan bir kyuubiyi almadi sage modu da unutturdu adama ya da en başından seri başında öldü göstertseydi naruto ile sasukeyi bu kadar rezil etmelerine gerek yoktu bence.

Seri yeni bir karakteri ve onun çevresindekileri konu aldığı için böyle bir durum ne yazık ki kaçınılmazdı.Boruto ön plana çıksın diye Naruto'nun gücünün düşürülmesi gereğinde fazla olsa bile.
Tek sıkıntı o değil ki sabahlara kadar konuşsam bitiremem. Amado nasıl böyle bir teknoya sahip oldu. Ona Shiba diyenler var, öyle teoriler falan gördüm ama Kawaki'ye nasıl karma yerleştirdi. Deamon gibi absürt şeyleri nasıl yaptılar. Amaterasu falan yalan oldu ya. Bir de Kawaki'nin her şeyi Naruto için yapması nasıl bir saplantı ya da Eida niye Kawaki'ye bağlı? Seri başında Outsukiler kolay harcandı. Biraz amerikan gençlik dizileri gibi sürekli vampir kurt adamlar saflarını değiştirirler ya, sürekli düşmanlar dost dostlar düşman oluyor. Shinjutsu falan kabul ama villian eksiği bariz var. Kawaki'yi Baruto villian olarak görmüyor bile kardeşim diyor geçiyor. 10 kuyrukludan çıkanlarda öyle kaliteli değil, sıradan figuranlar. Naruto'yu güzel yapan biraz da villianlardır. Mitsuki var ama Oruchimaru bu kadar şey varken yok eğer ölmediyse yapay insanlar bu teknoloji ve ölümsüzlük bildiğin Oruchimaru ilgi alanına giriyor.

Her şeye rağmen okudum sardı garip bir şekilde asla da sıkmadı. Sadece sövdük geçmiş hatıralarımız için. Genin seviyesinin karışacağı işler değil bunlar. 4.'nün zekası ve bulduğu rasenganı Baruto 2 dk da öğrendi geliştirdi. 4. zeka olarak akademide rekorları var. Onun gibisi gelmez denildi. Himawari sardıracak gibi duruyor.

Tek sıkıntı o değil ki sabahlara kadar konuşsam bitiremem. Amado nasıl böyle bir teknoya sahip oldu. Ona Shiba diyenler var, öyle teoriler falan gördüm ama Kawaki'ye nasıl karma yerleştirdi. Deamon gibi absürt şeyleri nasıl yaptılar. Amaterasu falan yalan oldu ya. Bir de Kawaki'nin her şeyi Naruto için yapması nasıl bir saplantı ya da Eida niye Kawaki'ye bağlı? Seri başında Outsukiler kolay harcandı. Biraz amerikan gençlik dizileri gibi sürekli vampir kurt adamlar saflarını değiştirirler ya, sürekli düşmanlar dost dostlar düşman oluyor. Shinjutsu falan kabul ama villian eksiği bariz var. Kawaki'yi Baruto villian olarak görmüyor bile kardeşim diyor geçiyor. 10 kuyrukludan çıkanlarda öyle kaliteli değil, sıradan figuranlar. Naruto'yu güzel yapan biraz da villianlardır. Mitsuki var ama Oruchimaru bu kadar şey varken yok eğer ölmediyse yapay insanlar bu teknoloji ve ölümsüzlük bildiğin Oruchimaru ilgi alanına giriyor.

Her şeye rağmen okudum sardı garip bir şekilde asla da sıkmadı. Sadece sövdük geçmiş hatıralarımız için. Genin seviyesinin karışacağı işler değil bunlar. 4.'nün zekası ve bulduğu rasenganı Baruto 2 dk da öğrendi geliştirdi. 4. zeka olarak akademide rekorları var. Onun gibisi gelmez denildi. Himawari sardıracak gibi duruyor.
Seri her ne kadar içindeki onca mantık hatasına rağmen beni de sardı.Dediğin Amado ne ara bu kadar teknolojiye sahip oldu ? Birkac istisnayı saymazsak maksimum rönesans seviyesinde gelişmisliğe sahip bir evrende 15 sene içinde böyle bir teknolojik atılımı herhangi bir kalıba koymak zor.

Seri başındaki Otsutsukiler'e yeni bir gücü tanıttıkları için Sasori ve Deidara tarifesi uygulanması kötü oldu cidden.

Sarada chidori kullanıyormuş ve rakibine zarar vermiş.

Himawari, İnojinci çıktı. İnojinin zarar görmesi Kurama modun ortaya çıkmasını tetikleyecek. Himawarinin öfkeli hali babaannesi Kushinaya benziyormuş.

Susanoo + Kurama birleşmesini gelecekte Sarada + Himawari ikilisiyle görebiliriz.

Bu görselin kaynağını atar mısın rica etsem.
Kaynak Şueişa'nın resmi manga yayın platformu Mangaplus. Boruto'nun resmi bölümleri burada çıkar. Op'un ve diğer birçok manganın da burada çıkıyor.

Boruto Sayfası

Sıralama bağlantısını veremiyorum, olmuyor. Sitenin üst menüsünde ranking sekmesinde attığım sıralama mevcut.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık