Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Boruto'yu ilk duyduğumda en büyük beklentim Sasuke'nin rinnegan'ıydı. Naruto finalinde birkaç kere bahsettiler sasuke henüz rinnegan kullanmaya alışkın değildi. Tüm güçlerinde uzmanlaşıp döner, keyifli bişey izleriz diye bekledim. Adam sadece çakma kawarimi no jutsu için kullanmış. Onu da berbat kullanmış.

Bu sasuke finalde bijuulara bi baktı dokuzunu birden genjutsuya aldı. Sonra tek el hareketiyle hepsini chibaku tensei'de hapsetti. O sasuke nerdee boruto'daki nerde.
Şu altı yolun dedesinin verdiği güç gidince, bi tık güçleri düştü ama hala o evrende Naruto ve Sasuke’ye kafa tutacak bi güç yoktu. Evren vs 2si gibiydi. Ama yeni seride hiç bi şey yapmadılar, yapsalar zaten bu seri olmazdı. Şuan özel-sınıf jonin gibi bişeyler Boruto’da artık.

Daha öncede yazmıştım, Naruto evreninde geçtiği için bunca sayı okuduk, yoksa gerçekten olay ve konu örgüsü çok kötü benim için.

Senaryo gidişatı açısından güzel serinin geldiği nokta hoşuma gitti. Ama bu ne böyle anlamadım kıl olduğum gıcık kaptığım noktalar var. İçten içe çıldırtıyor hatta. Naruto serisinde Sasuke ye duyduğum nefretin aynını Kawaki ye hissediyorum. Ayrıca böyle saçma güçlerin varlığı ile seri kötü sonla bitse garipsemem.

Boruto: TBV 2.bölüm spoiler geldi.

Görünüşe göre Boruto,Code'nin bile 10 kuyruklu hakkında bilmediği bir şeyleri biliyor ve Code'ye "herkes için en kötü geleceğe yol açacaktır" diyerek ordusunu geri çekip kendisini 10 kuyrukluya götürmesini istiyor ve yaşamasına izin vereceğini söylüyor. Jougan ile geleceği görmüş olabilir.

Juubi ordusu çakra ağacı gibi kendisini ağaca dönüştürüyor

Borutonun aksineKawaki yerden kalkamıyor, Juubiler tarafından derdest ediliyor.

Son paneldeki yazıLanet işaretinin gücü nedeniyle reddedildi ve memleketinden kovuldu... Boruto bunun ötesinde hangi yeni 'gücü' elde etti...??

Anlaşılan boruto Kenjutsu (Shippuuden'de samurayların gücü) öğrenmiş ve Jouganın güçlerine hakim, mutlak güce erişmiş gibi bir seviyede şuan.

Boruto >>> Kawaki

Yeni bölüm sızmış ve çevirisi yapılmış

Boruto 10 kuyrukla alakalı gözü jougan sayesinde geleceği gördü galiba, yada timeskip arasında bir şeyler öğrendi, ama ne öğrendi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık