Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Borutodan ümidimi kesmiştim ama hakkını vermek gerek son sayılarda çok fena cezbetti beni. Ters köşe ve tahmin edilmesi zor bir hikaye yaşattı, umarım devamını da güzel yapar, saçma olaylara girişmez.

Ben mangayı uzun süredir okumuyorum. Kawaki, Eida ve Momoshi'nin amacı neydi ?
Eida'nın amacı koca bulmak. Ancak büyüleme gücü nedeniyle herkes Eida'ya anında boyun eğiyor ve Eida gerçekten kendisini sevecek bir koca bulamıyor. Ama bu güçten Ootsutsukiler etkilenmediği için ve Boruto yaş olarak küçük olduğu için Eida Kawaki'yi koca adayı olarak belirledi ve her adımını Kawaki onu sevsin ve onunla bir yuva kursun diye atıyor.

Kawaki'nin amacı Yedinci'yi (Boruto'nun babasını) korumak. Naruto sevgisi artık onda bir saplantıya dönüşmüş vaziyette. Üstüne bir de Ootsutsuki nefreti de eklenince Boruto'yu bile Naruto'yu korumak için harcayacak duruma geldi.

Momoşiki'nin net bir amacı yok. Artık dirilme fırsatı kalmadı. Bari Boruto kendini kaybesinde vücudu ben kontrol edeyim diye fırsat kolluyor. Boruto yaşadığı sürece o da yaşayacak ve tamamıyla eğlencesine takılıyor.

Eida'nın amacı koca bulmak. Ancak büyüleme gücü nedeniyle herkes Eida'ya anında boyun eğiyor ve Eida gerçekten kendisini sevecek bir koca bulamıyor. Ama bu güçten Ootsutsukiler etkilenmediği için ve Boruto yaş olarak küçük olduğu için Eida Kawaki'yi koca adayı olarak belirledi ve her adımını Kawaki onu sevsin ve onunla bir yuva kursun diye atıyor.

Kawaki'nin amacı Yedinci'yi (Boruto'nun babasını) korumak. Naruto sevgisi artık onda bir saplantıya dönüşmüş vaziyette. Üstüne bir de Ootsutsuki nefreti de eklenince Boruto'yu bile Naruto'yu korumak için harcayacak duruma geldi.

Momoşiki'nin net bir amacı yok. Artık dirilme fırsatı kalmadı. Bari Boruto kendini kaybesinde vücudu ben kontrol edeyim diye fırsat kolluyor. Boruto yaşadığı sürece o da yaşayacak ve tamamıyla eğlencesine takılıyor.
Kawaki neden Naruto'yu bu kadar sevdi ?
Birde o son bölümde Boruto nasıl herkesin hafızasından silindi ?

Bir saradanın değişime bakıyorum birde diğerlerine bakıyorum biraz hayal kırıklığı oldu. Sarada bam başka bir karakter olmuş birde şunlara bak.

Umarım diğer karakterlerde de farklılık olur da böyle aynı kalmazlar.

Asıl Himawari-chan <3 nasıl oldu onu merak ediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık