Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Anime yazarları manga yazarları ile ortak çalışıyor baştan bu yana. Mangada verilmeyen kısımları animede tamamlıyorlar. Örneğin ilk 18 bölüm manga öncesini anlatıyor. Böyle böyle anime canon bölümler ve arklar var.

Bu durumun güzel yanı mangada yeri olmayan birçok karakter işleniyor. Örneğin yeni neslin karakterleri mangada neredeyse hiç yokken animede kendi arklarına bile sahipler. Kimine sıkıcı geliyor ama bence güzel. Hatta keşke daha geniş bir hikaye anlatımı olsa ama yüzeysel kalıyor.
Anladım,teşekkür ederim.

Öyle de demeyelim hocam. :)
Karakterlere bağlı kalmayıp Naruto dünyasını seven diyelim. Yoksa karakterleri gören kriz geçirir.
Eserin adı gereği Naruto evreninden bahsediyorum tabi. Yoksa özellikle Naruto'nun şahsını seven biri Boruto'dan nefret edebilir. Çünkü Naruto hayallerimizdeki Hokage olamadı. Bari tasarımı güzel olsaydı ama o da olmadı. Tam bir maşa başı memura döndürdüler Naruto'yu.

Eserin adı gereği Naruto evreninden bahsediyorum tabi. Yoksa özellikle Naruto'nun şahsını seven biri Boruto'dan nefret edebilir. Çünkü Naruto hayallerimizdeki Hokage olamadı. Bari tasarımı güzel olsaydı ama o da olmadı. Tam bir maşa başı memura döndürdüler Naruto'yu.
Şu kaguyanın sülalesi olayı çok bayat yav. O yüzden zerre okuyasım gelmiyor. Ha okudum mu biraz? Okudum ama sarmadı. Narutonun ekmeğini yemek adına çıkarılmış boş seri. Hiç naruto ruhu yok.

258. müthiş kaplıca bölümü oldukça eğlenceli idi. Yüzümde bir gülümseme ile bu müthiş bölümü izlerken Uzumaki Ailesi'nin mutluluğuna tanık oldum. Naruto Hokage'liği beceremedi ama en azından güzel bir aile kurdu kendine. Ailesinin kıymetini bilip onlara daha çok zaman ayırmalı. Uçiha Ailesi için de böyle bölümler gelmesi dileği ile derken gelecek hafta Mitsuki ve kayıp kedisi temalı bir bölüm var. Heyecan dorukta.

258. müthiş kaplıca bölümü oldukça eğlenceli idi. Yüzümde bir gülümseme ile bu müthiş bölümü izlerken Uzumaki Ailesi'nin mutluluğuna tanık oldum. Naruto Hokage'liği beceremedi ama en azından güzel bir aile kurdu kendine. Ailesinin kıymetini bilip onlara daha çok zaman ayırmalı. Uçiha Ailesi için de böyle bölümler gelmesi dileği ile derken gelecek hafta Mitsuki ve kayıp kedisi temalı bir bölüm var. Heyecan dorukta.
Mitsuki ve kayıp kedisi derken geçirmişsin seriye hocam. Yakışmadı.

İddia ediyorum dünya üzerinde bu kadar tutkulu bir tane Boruto fanı daha yoktur, helal olsun. Keyifle takip ediyorum yazılarını.

Yıllar sonra inadı kırıp bakayım dedim. 11 bölüm kadar sabredebildim. O kadar çiğ bir iş olmuş ki.. Giriş falan fena değil ama tercih çok kötü ya. 30 tlye aldığın adidas ayakkabı gibi. Lan düzgün bir zaman atlaması ile işlesene şu konuyu. Eski karakterlerin çocuklarını her gördüğümde kan şekerim ve tansiyonum kontrolden çıkıyordu.. Yazık olmuş gerçekten..
Luffy'nin oğlu Nuffy'nin hikayesi de böyle olacak muhtemelen.. :(
Buffy.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık