Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Boruto: Naruto Next Generations Filler List | The Ultimate Anime Filler Guide (animefillerlist.com)
Şimdi bu savaş bitiyor mu ben hatırlamıyom oraları,birisi aydınlatsın beni.
Gelecek hafta manga bölümü işleyecekler yine ve ondan sonraki hafta ise filler değilde hikaye tarzlı bölüm işleyecekler yani fiiller gibi düşün
Haftaya olacak bölümü şöyle Spoiler vereyim isshiki codeya karma amado ve saskueyi öldürme hakkında bilgiler verecek ve bölüm öyle bitip bir kaç ay yada 3 4 hafta gibi sezon finali gibi ara verecekler manga bölümlerine malum mangaya yaklaştı anime onun için bir kaç hafta yada bilemedin bir kaç ay manganın farkı açması için konuların birikmesi için ara verilecek

Gelecek hafta manga bölümü işleyecekler yine ve ondan sonraki hafta ise filler değilde hikaye tarzlı bölüm işleyecekler yani fiiller gibi düşün
Haftaya olacak bölümü şöyle Spoiler vereyim isshiki codeya karma amado ve saskueyi öldürme hakkında bilgiler verecek ve bölüm öyle bitip bir kaç ay yada 3 4 hafta gibi sezon finali gibi ara verecekler manga bölümlerine malum mangaya yaklaştı anime onun için bir kaç hafta yada bilemedin bir kaç ay manganın farkı açması için konuların birikmesi için ara verilecek
sezon finali derken boruto shippuden gibi mi olacak manga daha tsye girmedi.

sezon finali derken boruto shippuden gibi mi olacak manga daha tsye girmedi.
Söyle düşün ilk başladığında anime cannon hikayeleri ile başladı ya sonra bir kaç bölüm manga anlattı 3 4 bölüm gibi o zaman manga da animeye anlatılacak az konuda vardı hepsini yetiştirse bir anda anlatsa ya manga konuları ile güncele gelecekti sonraki haftalar ise hep fiiller ve anime cannon bölümleri başlayacaktı bu arada zaten manga için de time skip yakın diye konuşuluyor yakın diye büyük ithmalle boruto shippuden olacak galiba eida deamon code yoldaşları harcanacak ve kishimoto bakalım nasıl devam ettirecek orasıda malum son olarak ootsuki tanrısından bahsedildi bakalım o kounuyuda nasıl işleyecek kishi orasıda ayrı bir muamma

Mangayı okurken kılımın bile kıpırdamadığı sahnelerde sonlara doğru gözlerim hafiften dolmaya başladı, mangada baya ruhsuz işlemişler bu sahneyi. Bir an için Naruto Hokageliğin ve yetişkinliğin üzerine çöken ağırlığını atıp, 15 yaşındaki haline geri dönünce bir garip oldum, elimizde büyüdü kerata. Çizimler de ayrıca bir güzeldi sanki.
Umarım doldurma bölümlerde Naruto ve Sasuke ikilisi için Otsutsuki olmayan bir rakip çıkartırlar, Beleş güçlendirmeler olmadan adam gibi bir dövüşlerini izlesem kafidir benim için.

Mangayı okurken kılımın bile kıpırdamadığı sahnelerde sonlara doğru gözlerim hafiften dolmaya başladı, mangada baya ruhsuz işlemişler bu sahneyi. Bir an için Naruto Hokageliğin ve yetişkinliğin üzerine çöken ağırlığını atıp, 15 yaşındaki haline geri dönünce bir garip oldum, elimizde büyüdü kerata. Çizimler de ayrıca bir güzeldi sanki.
Umarım doldurma bölümlerde Naruto ve Sasuke ikilisi için Otsutsuki olmayan bir rakip çıkartırlar, Beleş güçlendirmeler olmadan adam gibi bir dövüşlerini izlesem kafidir benim için.
Mangada boruto kawaki ikilisinin nasıl birden kardeş olduğunu anlamadım manga kötüydü kishi geldi daha beter olabilir. Animede aksiyon olsa yeter de yapamıyorlar.

219. müthiş bölümün sonunda, 220. bölüm ön gösteriminde nihayet insanlık adına Boruto'yu öldürüp Dünya'yı kurtarabiliriz, aksiyona ne gerek var fikri ortaya atıldı. Mangada bu kadar güzel yansıtamamışlardı ancak ön gösterimde bile etkileyici olmuş. Kawaki'nin öldürülmemesi anlaşılır bir durumdu, Onun üzerinde İşşiki'ye ulaşma hedefi vardı. Ama Boruto için durum farklı, ölürse sorun komple çözülür.

Bölümde Naruto, neyse ya.... zaten Kurama'yı kullanmam hileydi dedi :hhh:Heyecan dorukta.

Yeni bir kapanış, 18. Kapanış ise güzeldi.

219. müthiş bölümün sonunda, 220. bölüm ön gösteriminde nihayet insanlık adına Boruto'yu öldürüp Dünya'yı kurtarabiliriz, aksiyona ne gerek var fikri ortaya atıldı. Mangada bu kadar güzel yansıtamamışlardı ancak ön gösterimde bile etkileyici olmuş. Kawaki'nin öldürülmemesi anlaşılır bir durumdu, Onun üzerinde İşşiki'ye ulaşma hedefi vardı. Ama Boruto için durum farklı, ölürse sorun komple çözülür.

Bölümde Naruto, neyse ya.... zaten Kurama'yı kullanmam hileydi dedi :hhh:Heyecan dorukta.

Yeni bir kapanış, 18. Kapanış ise güzeldi.
Bölümü hızlı işlediler gene stüdyo pırasa mangada görünen ootsuki godu kestiler göstermediler

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık