Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Boruto'yu sevenmi var ki ? Evlat olsa eldivenle sevilecek bir tip.
Ya Boruto öyle çok değişik bir tip değil, işte şımarık çocuğun adam olma hikayesi ama ben artık bunu görmek istemiyorum, Kawaki bence çok daha ilginç bir karakter özellikle de Boruto'ya karşı. Hani öyle olmayan bir şey değil Kawaki'nin olayıda ama genede Boruto'dan çok ilgimi çekiyor.

Boruto karakter olarak sıkıcı olsada Naruto'nun hayatına kiyasla farklı bir bakış açısı sunduğu için artı puanı hakediyor.
Naruto'dan farklı işledikleri doğru, farklı bir bakış açısı falan tamam ama ben bu tarz karakterleri sevmiyorum yani yapacak bir şey yok. Doğal olarak ana karakter olduğu için seriyi de sevmiyordum.

Ya Boruto öyle çok değişik bir tip değil, işte şımarık çocuğun adam olma hikayesi ama ben artık bunu görmek istemiyorum, Kawaki bence çok daha ilginç bir karakter özellikle de Boruto'ya karşı. Hani öyle olmayan bir şey değil Kawaki'nin olayıda ama genede Boruto'dan çok ilgimi çekiyor.
Bunu işleyen ürünler var. Onlardan ayıran bir özellik var mı?

Boruto'nun Naruto'ya kıyasla iyi tarafı yerine göre davranmayı bilmesi. Yani terbiye almış olması. Örneğin bakın, herhangi bir jounin'e karşı her zaman -san ekiyle birlikte saygılı konuşuyor. Bu bence iyi bir şey, saygısız veletler çekilmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık