Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Balon narutonun yeni jenerasyonları cidden çok boş para için yapılmış bir seri tek yaptığı naruto serisinin itibarını zedelemek ve ününden para kazanmaya çalışmak başkada gözümde en ufak seri değeri yok

Naruto altın velet olarak doğmuştu. Bende ondakiler olsa, sıradan insan halimle güçlü sayılırdım. Boruto ise gariban, çakrası bile az çocuğun.
Aslında Narutoya verilen bir hazır güç yoktu tam olarak. Naruto'nun önceki reenkarnesi Ashura gibi başarısız potansiyelsiz bir kişi idi. Hep emeği ile kendisini güçlendirebilmiş biri. Tek avantajı kendi öz çakrası mükemmel derece yüksek olmasıydı.

Aslında Narutoya verilen bir hazır güç yoktu tam olarak. Naruto'nun önceki reenkarnesi Ashura gibi başarısız potansiyelsiz bir kişi idi. Hep emeği ile kendisini güçlendirebilmiş biri. Tek avantajı kendi öz çakrası mükemmel derece yüksek olmasıydı.
Sasuke gibi bir tensai olmadığı doğru ama kendi reenkarne, baba hokage, anadan klan müthiş, içinde kuyruklu var, hocası Jiraiya ile Kakaşi. Bunları kime versen en kötü elit şinobi olur. Şanslı doğduğu bir gerçek. Ama tabii çalışması, karakteri, hikaye içindeki tercihleri onu yarı tanrı yaptı. Yoksa çok güçlü olmaktan öteye gidemezdi.

Dostum bana para için yapılmayan bir seri gösterbilir misin? Hayrına yapılan bir seri?
Bak anlatmak istediğim şu şimdi one piece bittikten sonra luffynin çocuğu olsa onun serisini yapsalar ve one pieceden 2 kat daha kötü olsa en ufak anlamı olmasa hiç o seriye yakınlık hissetmesen en ufacık bile sanatsal değeri olmasa bu seri tabikide para için yapılmıştır ben bunu yaparlarken ellerinden ne geliyorsa yaptıklarını sanmıyorum ama naruto öyle değildi

Bu arada okuduğumda anlatım hatamın olduğunu farkettim... Naruto tamamen kişilik olarak potansiyeli düşük biri idi. Gücü sadece çakraya dayalı; ama o gücü çıkarabilmesi için normal insandan daha çok emek vermesi lazımdı... yani biri 40 fırın ekmek yiyorsa, o da 400 ekmek yemesi gerekiyordu.

Bak anlatmak istediğim şu şimdi one piece bittikten sonra luffynin çocuğu olsa onun serisini yapsalar ve one pieceden 2 kat daha kötü olsa en ufak anlamı olmasa hiç o seriye yakınlık hissetmesen en ufacık bile sanatsal değeri olmasa bu seri tabikide para için yapılmıştır ben bunu yaparlarken ellerinden ne geliyorsa yaptıklarını sanmıyorum ama naruto öyle değildi
Kesinlikle katılıyorum; ama Boruto'nun mangakası için bir şey diyemem,çünkü onun yeteneğine bakılan bir ayrı bir ele alınılması gereken bir konu; ama animesine hiç değer vermedikleri kesin.

Tüm eserler maddi kaygılar güderek yapılıyor. Boruto için bunun her ortamda öne sürülmesinin nedeni bekleneni verememesi. Özellikle anime çocuklara yönelik olduğu için topa tutuluyor. Manga konusunda insanlar eskiye kıyasla olumlu bakışa dönmüş durumdalar genel olarak. Ama Boruto tepki görüyor çünkü insanlar Boruto'da beklediklerini bulamıyorlar.

Ama örneğin DB sürekli yeni seriler çıkartıyor. Amaç tamamıyla maddi ve senaryo desen hep yerlerde. Ama ben dahil çoğunluk seviyor. Çünkü DB'den beklenen tek şey karakterlerin şov yapması. DB sana vaat ettiğini gerçekleştirdiği için para için yapıyorlar eleştirisini sürekli almıyor. Boruto'ya ise bir Naruto vaat ediyor ile bakarsanız elbette hayal kırıklığı ile beğenmezsiniz çünkü Boruto bir Naruto olmakta uzak, farklı bir yolu var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık