Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Charlotte Linlin

Kim alır

• Kullanılan toplam oy
    304
Bu Filmde ana karakter canon oldu hatta shanksın ailesi vs gibi açıklanan baya durumda var. Shanksın beckmanın vs güçleri de canon cıkacak muhtemelen kizarunun ve fujinin onlar karşısındaki durumlarıda.
Bilgiler canon senaryonun canonluk bir durumu yok bu red filmi Luffy'nin tek başına shiki'yi alması kadar canon bir senaryo

Bilgiler canon senaryonun canonluk bir durumu yok bu red filmi Luffy'nin tek başına shiki'yi alması kadar canon bir senaryo
Bakıcaz mangnın ilerleyen bölümlerinde muhtemelen kizaru shanks karşı karşıya gelir... film uğruna kendine benzettiği karakterde yalan yanlış güçler gösterilmesine oda nın müsaade ettiğine inanman da baya ilginç.ayrıca senaryo ne alaka ben hikayesi canon demedim ki karakter güçleri canondur diyorum

Eğer borsalino, finalde sanji'nin rakibi olursa ezmez bu adam orjinal amiral diyeceğim de queen ile king'i gördük hiç sağ, sol kol havası vermediler. Borsalino sanji'nin rakibi olup çok da batırmazsa big mom'ı yenemez ama bir miktar zorlayabilir derim ama yok borsalino'ya da aramaki tarifesi uygularsa geçmiş olsun mom tek atar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık