Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsa Yatırımı

borsaya yatırım yapıyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    106
bende akbank şubattan eskiyi göstermiyor bu sene şubat o da :D 19 tane işlem var sadece. return falan hesaplayamıyorum bu yüzden.
Yatırım hesabını kapatıp tekrardan açtıysan fakrlı hesap diye öncesi yoktur ama ilginç. Müşteri hizmetlerini ara, 6 ay az, şubat hele çok az. İllaki en azından 1 yıla kadar verir.

hisse sayımı 3’e indirmiş bulunmaktayım. 2’sini 1 seneden fazladır elimde tutuyorum . bildiğiniz emin olduğunuz şirketlerden az miktarda tutmak = kafa rahatlığı.

yeni hisseler aramadan önce hali hazırda elinizde olan hisselere bakın acaba eklemeli miyim diye.

hisse sayımı 3’e indirmiş bulunmaktayım. 2’sini 1 seneden fazladır elimde tutuyorum . bildiğiniz emin olduğunuz şirketlerden az miktarda tutmak = kafa rahatlığı.

yeni hisseler aramadan önce hali hazırda elinizde olan hisselere bakın acaba eklemeli miyim diye.
Hocam portföy büyüklüğünüz ne kadar acaba sakıncası yoksa söyler misiniz.

@Bavs goruslerini merak ediyorum;

Varsayimsal olarak:

aylik masraflarin 20 bin TL ,calismiyor(universite ogrencisi) ve kenarda Nakit 400k TL'+ 150k TL'lik motorun olsaydi. Nasil bir yatirim yolu izlerdin?

400 üzeri. laf var icraat yani :D
Twitter'da baya konuşulmuştu portföyünde kaç hisse olması gerektiği konusu, o yüzden sormuştum büyüklüğü. Genel olarak 1m paraya kadar 3-4 hisse önerisi öne çıkıyor. Portföyü sağlam hisseler le büyütüp daha sonra daha fazla kağıt alma daha mantıklı gibi..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık