Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Güzel dövüş oldu ama bişeyler yarım kaldı gibi, fazla vanilla oldu bu. Ortada işlenmiş, şüphe uyandıran bi suç da yok şu an. Deku belki de bi bahane bulup gitmelerine yardım edecek ve sonrasında güçlü bi ortak olacaklar onun yanında. Çok uçuk da olsa akademide kadro bile ayarlanabilir belki bu ikisine :D Bilemedim.

En son 170'i okudun herhalde. Daha festival olmadı, hesap et. 2-3 bölüme festival, geçen bölümlerdeki olayların sonuçlanması falan olur. Golden Week'i de hesaba katarsak 1 ayı daha var arkın.
Aynen 170'i okumuştum. Festival hala başlamadı demek. :/ Neyse, yavaş yavaş başlayayım ben. Serinin Jump'daki ortalamasının düşmesi gözümden kaçmadı. Bakalım neler olmuş. :D Teşekkürler bilgilendirdiğin için.

https://jaiminisbox.com/reader/read/my-hero-academia/en/0/181/page/1

Arc bitti sanırım. Gentle hoşuma giden bir karakter oldu. Dövüş de gayet güzeldi.
Evet Ölümün 8 Kaidesi arcı çok karanlık ve çok kanlıydı, hele de son dövüşler. Ondan sonra yazar insanı rahatlatan bir ara arc çizmek istemiş sanırım. Okul temalı bir animeyi beğeneceğimi asla düşünmemiştim ama son bir senedir en sevdiğim güncel seri oldu.

Gentle'ın youtuber olduğunu daha yeni son bölümde farkediyorum. Sahte bomba ile izlenme kasmaya çalışan youtuberlar gibi olay çıkararak izlenme peşindeymiş.

Midoriya’nın Muscular ile dövüşünün anime versiyonunu merak eden varsa 3. sezonun 4. bölümünü izleyebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık