Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Midoriya karakterininde içi boşaldı. O kadar özgünlük bana verilse bende kahraman olurum. Herkese hiçbir özgünlüğü olmadan da kahraman olunabileceğini kanıtlasaydı sevebilirdim de olmadı.
All Might gibi sadece yumruk ya da tekme atsaydı da olurdu. siyah kamçı çıktığından beri takip edemiyorum. Ben ki onun adını ve lakabını nick yapmış birisiyim.

All Might gibi sadece yumruk ya da tekme atsaydı da olurdu. siyah kamçı çıktığından beri takip edemiyorum. Ben ki onun adını ve lakabını nick yapmış birisiyim.
Benim için All Might gibi bir karakterin gücünü aldıktan sonra zaten pek bir olayı kalmadı karakterin. Yinede en azından zorlanıyordu kontrol etmekte, lütuftan çok zarar gibiydi başlarda. Sadece yumruk ve tekmeler ile en güçlü olsa gözümde daha saygın bir yerde olurdu. Bir All Might etmiyor bu yüzden benim için.

Allmight zaten bu özelliklerde en iyiyken beceremedi bu işi. Onun ayak izlerini takip edip nasıl başaracaktı deku? Üstelik bu izleme işinde ondan kötüyken..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık