Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Serinin zirvesi şu hastane ve malikane baskınlarıydı, oradalarda kaos herkesin birbirine girmesi hikaye dinamiği falan çok güzel ilmek ilmek işlenmişti ama nasıl oldu bilmiyorum bir anda dandikleşmeye başladı

İki üç bölüm işlediği Amerikalı kahraman ve ekibi 300 bölümdür çizdiği embesil birliği kötülerinin tamamından daha ilgi çekiciydi. Mangaka çok yanlış ata oynadı bir türlü evrenini genişletemedi bir türlü adam akıllı düşman, örgüt sokamadı seriye. Bleach evreni de öyle geniş değildir mesela ama her bir karakter tasarım harikasıdır, ilgi çekicidir. Bunda öyle bir durum da yok.

Bende animeyi bitirince mangaya başlamıştım fakat sıkmıştı beni de. Yalandan okuyorum şimdi ne yapıyorlar diye ama meh yani.

Tek sevdiğim kısım Mirio'nun Eri'yi kurtarmak için kendini feda etmesiydi. Animede çok hoşuma gitmişti o sahne. Elemanın başta pek kanım ısınmamıştı ama.

Son düzenleme:
Benim de seriden beklentim daha farklıydı. Bu şirket sahibi bir eleman vardı onun olduğu arcla birlikte olaylar birden hızlı gelişti ve arka planda ilerleyen düzgün bir hikaye de yoktu savaş üzerine gidiyordu, anlaşılan bu kadar bölüm sürecek bile hikayesi yoktu.
Animesi farklı olabilir ama en son 4ü izlemiştim sanırım. Bol bol dövüş olduğu için daha eğlenceli olabilir.

Bende animeyi bitirince mangaya başlamıştım fakat sıkmıştı beni de. Yalandan okuyorum şimdi ne yapıyorlar diye ama meh yani.

Tek sevdiğim kısım Mirio'nun Eri'yi kurtarmak için kendini feda etmesiydi. Animede çok hoşuma gitmişti o sahne. Elemanın başta pek kanım ısınmamıştı ama.
Mirio reise de alışırsın ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık