Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Boku No Hero Academia (Anime)

Açık ara farkla en sevdiğim opening bu oldu. Keşke bu animasyon kalitesini animede de görebilsek.

Bende çok beğendim. Animasyon kalitesi bu sezon beklentimi karşılamadı. En çok özenilmesi gereken kısımlardı savaş arkı. Bones parayı Mob Pyscho'ya yatırmış belli.

Bende çok beğendim. Animasyon kalitesi bu sezon beklentimi karşılamadı. En çok özenilmesi gereken kısımlardı savaş arkı. Bones parayı Mob Pyscho'ya yatırmış belli.
Bungou Stray Dogs'un bile animasyonları gözüme daha kaliteli geldi. Bunu da Bones yapıyor. Neden aynısını BNHA'da göremedik be, iyi yapsalardı kesinlikle top 10 listeme girerdi :/

Bungou Stray Dogs'un bile animasyonları gözüme daha kaliteli geldi. Bunu da Bones yapıyor. Neden aynısını BNHA'da göremedik be, iyi yapsalardı kesinlikle top 10 listeme girerdi :/
Popülerliğinden ötürü olabilir, nasıl olsa izlenecek diye. Böyle uzun sezonlu animelerde bir yerden sonra animasyon kalitesi düşebiliyor. İlk sezonlara daha bir özeniyorlar sanki. Her sene çıkıyor birde BNHA. Ben iki senede bir çıkıp daha kaliteli olmasını tercih ederdim doğrusu.

Twice öldü mü kesin ya? Ona göre yas tutacağım. Manga okuyan birisi yanıtlayabilir mi?

Bu arada Bakugo favori karakterim dediğim zaman atar gider yapan olmuştu. Bakıyorum ki serinin en çok sevilen karakteri. Oylamalarda hep 1...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık