Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Böyle Olsaydı?

Böyle Olsaydı

• Kullanılan toplam oy
    38
Evet bencede ama devrim Ordu'su yardıma gelirse bir olasılık var gibi ha ? Ne dersin
Valla şimdi Dragon hakkında yorum yaparsam çok abartım en sevdiğim iki karakterden biri diğeri ise Garp.Onun için konu içinde genelde Garp,Dragon olunca kendimi dizginlemeye çalışıyorum.Kendi fikrimce güç seviyesi olarak Yonkou kaptanı veya üstünde bir güç olabilir.

Burada etkili olan bence sabo luffy zoro ve sanji diger uyeleri salla karsimizda
Sabo = amiral tutabilecek biri
Luffy = neredeyse yonkou sag kolu seviyesinde
Zoro = yonkou 4-5 adami gucunde
Sanji = yonko tayfasinda alt seviyedeki bir komutan gucunde

Bu verilerden yola cikarsak bir ihtimal ace alip wp tayfasi kacabilirdi.
Tabi seneryo bakimindan E.oda wb oldurmeye niyetli o ayri mesele :)

Ölümleri ertelenirdi ama Luffy'de ölürdü. Çünkü WB korsanları Luffy güçsüz diye korumayıp onu bırakırlardı Sakazuki 3ü bir biçerdi. Zaten Ace teke gitti. Onu sayma. Luffy g4 süresinde bişi yapamazdı. Yani Luffy'nin falan en büyük şansı Sakazuki karşına çıkmadı hiç. Şu arc bosslarından biri Saka olaydı Luffy ölüydü. O b.hakini üst düzey yaptığında karşılaşacak ve yenilmeden dövecek zaten Sakazuki'yi. O zamana kadar Bizim lütfüyü delik deşik eder reis.

Funduska

Burada etkili olan bence sabo luffy zoro ve sanji diger uyeleri salla karsimizda
Sabo = amiral tutabilecek biri
Luffy = neredeyse yonkou sag kolu seviyesinde
Zoro = yonkou 4-5 adami gucunde
Sanji = yonko tayfasinda alt seviyedeki bir komutan gucunde

Bu verilerden yola cikarsak bir ihtimal ace alip wp tayfasi kacabilirdi.
Tabi seneryo bakimindan E.oda wb oldurmeye niyetli o ayri mesele :)
Luffy yonkou sağ koluyken,zoro nasıl 4-5. adam oluyor :fool: Mantık dışı,sen bunca zaman boşuna izlemişsin one piece'i :gamyon:

Luffy yonkou sağ koluyken,zoro nasıl 4-5. adam oluyor :fool: Mantık dışı,sen bunca zaman boşuna izlemişsin one piece'i :gamyon:
1 luffy sag kol degil tam suan
2 zoro ile arasinda guc farki var ( bunu hard zoro fani olmama ragmen soyluyorum. O kadar zoro faniyimki luffy olse umrumda olmaz ama zoro nun yeri ayri o serinin benim icin vazgecilmez bir kac karakterinden biri)
3 zoro suan kendini asacak bir dovusun icine girmedi simdilik o yuzden bir p up almadan 4-5 adam seviyesi (wb korsanlarini baz aliyorum.)
4 asiri fanliktan dolayi sen seriyi tam okumadin veya izlemedin sanirim. At gozluklerini cikarip oyle incelemeni temenni ederim.

Eğer seriyi Oda çizmeseydi bizimkilerden bi kaç kişi ölürdü muhtamelen.Denizciler bariz üstündü o savaşta.
Yine seriyi Oda çizmeseydi ne bu durumda ne de eski durumda ace kurtulamazdı.Bırak garpı sengokunun gelenler direk gömmesi lazımdı.Oda işte :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık