Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bobbin, Marineford’da İdam Edilecek Olsa, Koca Ana Korsanları Onu Kurtarabilir miydi?

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    205
Jinbe o sıra BM nin yanında değildi Balık adam adası WB nin altındaydı ki BM nin yanında olsa bile impeldown da otururdu Bege de o savaşta olmazdı.
Beyazsakal'a Luffy ve yanındakiler destek çıktığı için Büyük Ana tarafına 1-2 adam daha koyayım bari dedim. Madem ekliyorum alakalı isimler olsa daha iyi olur diye düşündüm. Foruma hoşgeldin bu arada. :ehe:

Garp-Sengoku ikilisi güçlerini yine birleştirir ve Anaya dalar. Malum bunlar tek başına bir iş beceremiyor. Ayrıca Ananın karşısına logia çıkarmayacaksın. Çok ters. Her şey olabilir. Ana ölür, Sengoku sakalından Garp da canından olur.

Geri kalan güçlerin 3 amiral+Mihawk'ı alabilme ihtimali Zoro'nun Raftel'i bulma ihtimalinden fazla değil.

Shicileri eklememeliydin. Ana'nın kazanması mümkün değil.

BM'nin umurunda olmaz Bobbin falan gelse gelse Pudding için gelir onun da sebebi belli. Tabi konun amacı bu değil onun için geldi var sayıyoruz.

MF'de sadece Garp değil Sengoku'da bir şekilde kendini frenledi diye düşünüyorum. BM'nin falan hiç şansı yok. Bu sefer Shanks'da gelmez. Cesedini bile alamazlar BM'nin
Ha bir de Kaido gelirse vay -anam- vay : ))

Dipnot: BM tarafındakilerden hayatta kalacak tek kişi. Burası öleceğim yer diyen Jinbei olur : ))

Son düzenleme:
Garp-Sengoku ikilisi ile Shicbukailer, Mf de olduğu gibi süs niyetine orda
olurlarsa ve Bm'ye, WB'ye İmpel Down'dan gelen kuvvet gibi ekstra bir kuvvet gelirse BM
alabilir.

BM, WB'ye göre daha daha sağlıklı duruyor ve BM'nin yancıları, WB'nin yancılarına göre biraz daha aktif savaşabilir gibi duruyor.

Bobbin :/ Katakuri ile beraber en güzel tasarım bu karakterdeydi. Harcadılar reisi. 2.komutan Bobbin olsa, çok daha iyi olmaz mıydı?

Bu arada, kurtaramazlardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık