Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Boa Hancock vs. Emporio Ivankov

Kim kazanır?

• Hancock

Kullanılan: 3 100.0%
  • Ivankov

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Hancock'ta k.haki varlığı bilinmiyor, olmadığı düşünülüyor yazdım ama (ki şu anki veriler bu şekilde) ben olabileceği kanaatindeyim. Zaten Marineford arc'ın aceleye geldiği bizzat Oda tarafından söylenmiş ki o zaman hiç zırhlanma hakisi görmememiz de bunun ispatı. Şimdiki arc'larda Oda genelde b.haki üstünde duruyor, muhtemelen ilerde de k.haki'yi anlatacak. O anlatana kadar sadece tahmin yapabildiğimize göre tahminlere devam edelim. K.haki belki de kişinin konsantrasyonunu gerektiren bir durumdur. Hancock sevdiği adamın ağır yaralı olduğunu bilip onun peşinden giderken yani tüm aklı fikri ondayken gemideki kişileri fark etmemiş olabilir. Veya Oda aksiyon olsun diye koymuştur o sahneyi. Punk Hazard'da da Luffy arkasından saldıran sentour'u fark edememişti değil mi? Veya kendisine ihanet eden oğlunu öngöremeyen WB? Yani bence Hancock seride üç tür hakiyi de bilen nadir insanlardan.

Ivankov'da haki olup olmadığıyla alakalı net bir şey göremediğimiz için iş yine tahminlerimize kalıyor. Sanji b.haki ve h.haki bildiğine göre bence bunları kendi başına öğrenmesinden ziyade birisinin öğretmesi daha mantıklı. Geleceğin KK'si Luffy bile haki konusunda eğitim alıyorsa Sanji'nin de almış olması gayet normal. Şimdiye kadar gördüğümüz kadarıyla sadece k.haki ağır duygusal travmalar sonrası uyanıyor. (bkz. Coby sıpası) Sanji'nin de böyle bir durumda olmadığını tahmin edersek (her ne kadar okama cennetinde yani cehenneminde kaldığını düşünsek de) k.haki'yi de b.haki'yi de hocası Ivankov'dan öğrenmiştir. Yani bu konudaki şahsi düşüncem Ivankov iki tür haki biliyor.

Olası bir vs'de Hancock ve Ivankov'un üstünlükleri haki seviyeleri ve meyvelerini kullanmadaki maharetlerine kalmış. Schichibukai hakisi vs. devrim ordusu kumandanlarından birisinin hakisi, acaba hangisi yüksek?

Meyveleri de ayrıca bir tartışma konusu. Bir ara forumda da konusu geçmişti, Hancock kendisinden etkilenmeyen insanları fiziksel temasla taşa çevirebilir mi? Türkçe wiki'ye göre çevirebilir. Eğer böyle bir şey yapabilirse ve b.hakisi de Ivankov'dan yüksekse Iva'nın tek yeme ihtimali var.
Bunun yanında hormonların çeşitliliği ve vücudumuzdaki dengesinin bozulması durumunda sonucun ölüm olması da Ivankov'un elini güçlendiriyor (bir nevi zehir gibi yani) Öyle ki eğer Iva Hancock'a hormon enjekte edebilirse bu seferde Hancock'un tekte gitme ihtimali var. Tabi iş yine haki savunmasına bakıyor.

Bunun dışında bu tek atma tek yeme olaylarını bir tarafa bırakıp göğüs göğüse, dişe diş bir savaş olsa kim alır dersem Hancock alır bence. Ivankov da bayağı iyi, kabul ediyorum ama Hancock çok güzel öhöhömmmmm şey yani çok güçlü.

Hancockta ne haki varmış arkadaş bizim haberim yokmuş.Bu mantığa göre hancock zaten akaiunuyuda yener.
Haki diyarından geliyor hakisini öveceğiz tabi :/
Kuja Kabilesinin en güçlü kadını bizzat Filo Amirali Sengoku tarafından gücü övülmüştür.
Kairosekiden yapılmış bir sopayı ve Çelikten yapılmış Pacifistaları çatır çutur kırıyordu.

Haki diyarından geliyor hakisini öveceğiz tabi :/
Kuja Kabilesinin en güçlü kadını bizzat Filo Amirali Sengoku tarafından gücü övülmüştür.
Kairosekiden yapılmış bir sopayı ve Çelikten yapılmış Pacifistaları çatır çutur kırıyordu.
Övmenize birşey demiyorum zaten ama şunun farkında olmak lazım birisi haki diyarından geliyor diye en iyi hakiyi o kullanıcak diye birşey yok.Dediğim gibi sizin mantığınızdan gidersek bu kadar iyiyse hakisi gitsin akaiunuyuda taşa çevirsin tokatlasın mal etsin.Burda bi akaiunu vs hancock açsak herkes akaiunu der diye düşünüyorum.
Sanjiyi şu anki gücüne getiren adamdır ivankov.Dragonun gösterilen yardımcılarından en iyisidir diyebiliriz.Yaşıda hallice deneyimi yüksek.Siz bence ivankovu çok ezdiniz arkadaş.

İvankov çok güçlü bir karakter inkar edilemez ama Hancock daha üst seviye bence.

Hancock-Mihawk-Doflamingo Amiralin bir tık altında güce sahip bence o yüzden Hancock diyorum. Mesela Hancock'un Magellan'ı yeneceğini düşünüyorum.

İvankov çok güçlü bir karakter inkar edilemez ama Hancock daha üst seviye bence.

Hancock-Mihawk-Doflamingo Amiralin bir tık altında güce sahip bence o yüzden Hancock diyorum. Mesela Hancock'un Magellan'ı yeneceğini düşünüyorum.
Zaten Magellanı köpeği yapmıştı İmpel Down'da.

Bu konuda Hancock ezilmemiş ki, tam tersi çoğunluk Hancock yönünde fikir belirtmiş, keza ankette de açık ara önde, niye böyle bir çıkış yaptın anlamadım :D..
Haha daha onceden bir sinirim vardi, farkli konus basliklari altinda Hancock surekli birileri tarafindan eziliyor. Ne kadar dusunursem dusuneyim bir turlu anlam veremiyorum.

Ivankov'un bile Hancock'tan etkilenmemesi imkansız :( Hancock'a verdim. Yalnız şaka maka ben Hancock'un en güçlü Shicibukai'lerden biri olduğunu düşünüyorum. Marineford'da gücünün çok az bir kısmını gördük bence. Ivankov'un şansı olmaz.

Yorumlardan anlaşılıyorki hancock sizide etkisi altına almış:D.Ama tekrarlıyorum herkes hancocktan etkilencek olsa zaten Rogerıda,Garpıda,Wbyide efenim bütün herkesi etkiler bi güzel yenerdi.Ama öyle birşey yok.Zaten daha fazla konuşmanında anlamıda yokda yazam dedim.50 fark olmuş vay anasını.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık