Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Blue Lock

Seriye Noel Noa, Lavinho, Ness, Kaiser, Chris falan dahil olunca çok iyi oluyor.(İlk bölümlerdeki ego savaşı yok ama işler ciddiye biniyor.)
Güncele geldim bu arada bunda. Kaiser'i sevdim. İsagi'nin sömüreceği karakterlerin tasarımını hep güzel yapıyorlar. Nagi'nin takımı yendikleri maç bayağı güzeldi. Hala çok da aşırı kaliteli bir seri olduğunu düşünmüyorum gerçi ama toplu okurken çok güzel akıyor. Tam altı ay ara verip sonra tekrar okumalık seri yapmışlar.

Güncele geldim bu arada bunda. Kaiser'i sevdim. İsagi'nin sömüreceği karakterlerin tasarımını hep güzel yapıyorlar. Nagi'nin takımı yendikleri maç bayağı güzeldi. Hala çok da aşırı kaliteli bir seri olduğunu düşünmüyorum gerçi ama toplu okurken çok güzel akıyor. Tam altı ay ara verip sonra tekrar okumalık seri yapmışlar.
Igaguri hakkında ne düşünüyon knk? Bunu cidden merak ettim; ben her bölüm laf ediyorum, aşırı sıkıcı.
Tsubasa'daki Ishizaki'ye benzetmeye çalışmışlar ama aşırı vasıfsız kalmış.

Igaguri hakkında ne düşünüyon knk? Bunu cidden merak ettim; ben her bölüm laf ediyorum, aşırı sıkıcı.
Tsubasa'daki Ishizaki'ye benzetmeye çalışmışlar ama aşırı vasıfsız kalmış.
Potansiyelsiz yan karakterlerle pek ilgilenmiyorum. Biz İsagi, Nagi, Bachira, King, Chigiri falan devam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık