Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bleach (Anime)

Ekleme ve çıkarmalara dikkat ettiğimizde aslında finalin mangadan biraz daha farklı ilerlediğini görebiliyoruz. Zaman yetmedi şu kısmı çıkaralım ya da şuraya bir aksiyon ekleyelimden ziyade süreç okuduğumuzdan biraz daha farklı gibi.

Ywach kafesten çıktı, halbuki bir güç aktarımı yapıp sıfırıncı takım yenildikten sonra çıkıyordu. İchibei ile karşılaştı, güç aktarımı ne zaman ve nasıl olacak acaba? Belki yenilir ama ölmeyebilir 0. takım mangadaki gibi. Değişik bir yol izliyorlar bu da aslında mangayı okuyanı bile meraklandırabilecek bir yöntem. Bence güzel olmuş. Bakalım neler olacak..

Valla efsane gidiyor anime dediğin böyle olursa Koca başlar vs atıyor tadından yenmiyor zevk alarak izliyorum bir de one piece'in bölümlere bak çizgi film 😒

Ekleme ve çıkarmalara dikkat ettiğimizde aslında finalin mangadan biraz daha farklı ilerlediğini görebiliyoruz. Zaman yetmedi şu kısmı çıkaralım ya da şuraya bir aksiyon ekleyelimden ziyade süreç okuduğumuzdan biraz daha farklı gibi.

Ywach kafesten çıktı, halbuki bir güç aktarımı yapıp sıfırıncı takım yenildikten sonra çıkıyordu. İchibei ile karşılaştı, güç aktarımı ne zaman ve nasıl olacak acaba? Belki yenilir ama ölmeyebilir 0. takım mangadaki gibi. Değişik bir yol izliyorlar bu da aslında mangayı okuyanı bile meraklandırabilecek bir yöntem. Bence güzel olmuş. Bakalım neler olacak..
güç aktarımını ichibei ywach'ı bir kez tokatladıktan sonra yapıyordu.
benim hatırladığım kadarıyla şuan manga ile benzer gidiyor ama aşağıdaki sahneler ile yukardaki sahneleri toparlayıp göstermişler. bir aşağıyı, bir yukarıyı gösteriyordu mangada. anime de atlaya atlaya gidiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık